15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

На видавництво книг в обласному бюджеті передбачено 1 мільйон 300 тисяч гривень Роздрукувати

В рамках реалізації Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2019-2021 роки у поточному році укладено угоди на послуги з видання п’яти книг. Зокрема, книга «Бабчинці» Чернівецький район, автор – Леонід Козагун, книга «Могилівчани» Могилів-Подільський район, автор – Петро Скорук, книга «Скоморошки» Оратівський район, автор книги Анатолій Мартинюк, видання «Пеньківка» Шаргородський район, автор книги Людмила Любацька,  а також книжка «Комаргород» Томашпільського району, автор видання Марія Рафальська.

Окрім цього, за словами директора комунальної установи «Видавничий дім «Моя Вінниччина» Вадима Вітковського на розгляді знаходиться видання ще трьох книг – «Гонтівка» Чернівецький район, автор Ольга Костюк, «Борсків» Тиврівський район, автор Андрій Стєбєлєв та  «Лозна-Лузна» Хмільницький район, автор Борис Вознянський.

Всього ж, у поточному році відібрано та відредаговано 11 книг серії «Моя Вінниччина».  

Загалом у Вінницькій області для видання творів місцевих авторів та видання творів серії «Моя Вінниччина» на 2019 рік в обласному бюджеті передбачено 1 млн 300 тис. грн.

Головним розпорядником коштів та виконавцем програми є Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Підтримка видавництва подібних книг необхідна, адже результатом є дослідження і висвітлення відомостей про кожний населений пункт, з його історією, заняттям населення, побутом, народною культурою, висвітлення життя та діяльності видатних постатей національної історії, культури, науки, популяризації, краєзнавчої літератури про історію населених пунктів Вінниччини.  

Вадим Вітковський каже, що головним завданням видавничого дому «Моя Вінниччина» є  збирання, створення і редагування матеріалів для друку серії книг історії міст, сіл і селищ Вінницької області «Моя Вінниччина».

- Насправді це унікальний проект. Він не має аналогів у жодному з регіонів країни, – з гордістю розповідає Вадим Миколайович.  – Наш видавничий дім координує підготовку і видання таких книг, які розповідають унікальну історію кожного села Вінниччини.

Повернутись Створено: 24 липня 2019 року, 14:28
Оновлено: 24 липня 2019 року, 14:49
Переглядів: 393

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація