23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На видавництво книг в обласному бюджеті передбачено 1 мільйон 300 тисяч гривень Роздрукувати

В рамках реалізації Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2019-2021 роки у поточному році укладено угоди на послуги з видання п’яти книг. Зокрема, книга «Бабчинці» Чернівецький район, автор – Леонід Козагун, книга «Могилівчани» Могилів-Подільський район, автор – Петро Скорук, книга «Скоморошки» Оратівський район, автор книги Анатолій Мартинюк, видання «Пеньківка» Шаргородський район, автор книги Людмила Любацька,  а також книжка «Комаргород» Томашпільського району, автор видання Марія Рафальська.

Окрім цього, за словами директора комунальної установи «Видавничий дім «Моя Вінниччина» Вадима Вітковського на розгляді знаходиться видання ще трьох книг – «Гонтівка» Чернівецький район, автор Ольга Костюк, «Борсків» Тиврівський район, автор Андрій Стєбєлєв та  «Лозна-Лузна» Хмільницький район, автор Борис Вознянський.

Всього ж, у поточному році відібрано та відредаговано 11 книг серії «Моя Вінниччина».  

Загалом у Вінницькій області для видання творів місцевих авторів та видання творів серії «Моя Вінниччина» на 2019 рік в обласному бюджеті передбачено 1 млн 300 тис. грн.

Головним розпорядником коштів та виконавцем програми є Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Підтримка видавництва подібних книг необхідна, адже результатом є дослідження і висвітлення відомостей про кожний населений пункт, з його історією, заняттям населення, побутом, народною культурою, висвітлення життя та діяльності видатних постатей національної історії, культури, науки, популяризації, краєзнавчої літератури про історію населених пунктів Вінниччини.  

Вадим Вітковський каже, що головним завданням видавничого дому «Моя Вінниччина» є  збирання, створення і редагування матеріалів для друку серії книг історії міст, сіл і селищ Вінницької області «Моя Вінниччина».

- Насправді це унікальний проект. Він не має аналогів у жодному з регіонів країни, – з гордістю розповідає Вадим Миколайович.  – Наш видавничий дім координує підготовку і видання таких книг, які розповідають унікальну історію кожного села Вінниччини.

Повернутись Створено: 24 липня 2019 року, 14:28
Оновлено: 24 липня 2019 року, 14:49
Переглядів: 150

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація