Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На видавництво книг в обласному бюджеті передбачено 1 мільйон 300 тисяч гривень Роздрукувати

В рамках реалізації Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2019-2021 роки у поточному році укладено угоди на послуги з видання п’яти книг. Зокрема, книга «Бабчинці» Чернівецький район, автор – Леонід Козагун, книга «Могилівчани» Могилів-Подільський район, автор – Петро Скорук, книга «Скоморошки» Оратівський район, автор книги Анатолій Мартинюк, видання «Пеньківка» Шаргородський район, автор книги Людмила Любацька,  а також книжка «Комаргород» Томашпільського району, автор видання Марія Рафальська.

Окрім цього, за словами директора комунальної установи «Видавничий дім «Моя Вінниччина» Вадима Вітковського на розгляді знаходиться видання ще трьох книг – «Гонтівка» Чернівецький район, автор Ольга Костюк, «Борсків» Тиврівський район, автор Андрій Стєбєлєв та  «Лозна-Лузна» Хмільницький район, автор Борис Вознянський.

Всього ж, у поточному році відібрано та відредаговано 11 книг серії «Моя Вінниччина».  

Загалом у Вінницькій області для видання творів місцевих авторів та видання творів серії «Моя Вінниччина» на 2019 рік в обласному бюджеті передбачено 1 млн 300 тис. грн.

Головним розпорядником коштів та виконавцем програми є Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Підтримка видавництва подібних книг необхідна, адже результатом є дослідження і висвітлення відомостей про кожний населений пункт, з його історією, заняттям населення, побутом, народною культурою, висвітлення життя та діяльності видатних постатей національної історії, культури, науки, популяризації, краєзнавчої літератури про історію населених пунктів Вінниччини.  

Вадим Вітковський каже, що головним завданням видавничого дому «Моя Вінниччина» є  збирання, створення і редагування матеріалів для друку серії книг історії міст, сіл і селищ Вінницької області «Моя Вінниччина».

- Насправді це унікальний проект. Він не має аналогів у жодному з регіонів країни, – з гордістю розповідає Вадим Миколайович.  – Наш видавничий дім координує підготовку і видання таких книг, які розповідають унікальну історію кожного села Вінниччини.

Повернутись Створено: 24 липня 2019 року, 14:28
Оновлено: 24 липня 2019 року, 14:49
Переглядів: 212

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація