Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На відкриття фонтану прийшло близько 40 тисяч глядачів Роздрукувати

23 квітня голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у відкритті 6-го сезону світло-музичного фонтану на вінницькій набережній «Рошен».

На святкування завітали  народний депутат України Олексій Порошенко та дружина Президента Марина Порошенко. Також  на свято запросили військових  АТО, які лікуються в Вінницькому військово-медичному центрі, та волонтери.

Перед запуском фонтану під назвою «На хвилях рідної душі» вінничанам подарували концерт під гаслом «Євробачення у Вінниці».  На сцені для вінничан виступали учасники відбору пісенного конкурсу: Тоня Матвієнко, гурти Pur:Pur, Brunettes Shoot Blondes та співачка Alloise. Ведучі концерту неодноразово закликали вінничан  просити своїх друзів та рідних, які знаходяться за кордоном, голосувати за Джамалу. Співачка виступить на пісенному конкурсі у Стокгольмі 12 травня з автобіографічною піснею «1944». 

Підтримати Джамалу просила і перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джеппар, яка також покинула окупований Крим, а сьогодні курує питання кримсько-татарського населення в Україні.

Під час виступу голова обласної Ради Анатолій Олійник закликав вінничан зробити усе, аби Європа та світ знали, що Крим - це Україна.

- Цьогоріч відкриття фонтану проходить під знаком Європи, - сказав Анатолій Дмитрович. -   А днями буде прийматись рішення про те, щоб відкрити кордони для українських громадян. Сьогодні ми говоримо про те, що наше  віковічне прагнення до свободи таке саме природнє, як прагнення людини до краси та гармонії. І ми повинні  зробити все, аби Джамала перемогла на Євробаченні, і вся Європа знала, що Крим - це Україна і Україна – єдина.

Після святкового концерту більше 40 тисяч вінничан та гостей нашого міста стали свідками запуску нового сезону фонтану під назвою «На хвилях рідної душі».

Для безпеки учасників святкування поліція залучила майже 300 правоохоронців, 150 бійців Нацгвардії, близько сотні курсантів ДСНС та 80 членів громадських формувань.

Найбільший у Європі світло-музичний Фонтан із єдиною у світі системою занурення під воду та реконструйована Набережна «Рошен» відкриті 4 вересня 2011 року. Фонтан розташований в руслі річки Південний Буг й має довжину 140 метрів і висоту струменя до 60 м. Фонтан має шість програм тривалістю 20 хв - "Робошен", "Ельфи", "Історія музики", "Винаходи", "Лебедине озеро", "Хвилі рідної душі" та 8 коротких – тривалістю 5-6 хв. Загальна вартість проекту Набережної і Фонтану перевищує 100 млн. гривень.

Повернутись Створено: 25 квітня 2016 року, 12:54 Переглядів: 1273

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація