16 липня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 303) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

На відкриття фонтану прийшло близько 40 тисяч глядачів Роздрукувати

23 квітня голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у відкритті 6-го сезону світло-музичного фонтану на вінницькій набережній «Рошен».

На святкування завітали  народний депутат України Олексій Порошенко та дружина Президента Марина Порошенко. Також  на свято запросили військових  АТО, які лікуються в Вінницькому військово-медичному центрі, та волонтери.

Перед запуском фонтану під назвою «На хвилях рідної душі» вінничанам подарували концерт під гаслом «Євробачення у Вінниці».  На сцені для вінничан виступали учасники відбору пісенного конкурсу: Тоня Матвієнко, гурти Pur:Pur, Brunettes Shoot Blondes та співачка Alloise. Ведучі концерту неодноразово закликали вінничан  просити своїх друзів та рідних, які знаходяться за кордоном, голосувати за Джамалу. Співачка виступить на пісенному конкурсі у Стокгольмі 12 травня з автобіографічною піснею «1944». 

Підтримати Джамалу просила і перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джеппар, яка також покинула окупований Крим, а сьогодні курує питання кримсько-татарського населення в Україні.

Під час виступу голова обласної Ради Анатолій Олійник закликав вінничан зробити усе, аби Європа та світ знали, що Крим - це Україна.

- Цьогоріч відкриття фонтану проходить під знаком Європи, - сказав Анатолій Дмитрович. -   А днями буде прийматись рішення про те, щоб відкрити кордони для українських громадян. Сьогодні ми говоримо про те, що наше  віковічне прагнення до свободи таке саме природнє, як прагнення людини до краси та гармонії. І ми повинні  зробити все, аби Джамала перемогла на Євробаченні, і вся Європа знала, що Крим - це Україна і Україна – єдина.

Після святкового концерту більше 40 тисяч вінничан та гостей нашого міста стали свідками запуску нового сезону фонтану під назвою «На хвилях рідної душі».

Для безпеки учасників святкування поліція залучила майже 300 правоохоронців, 150 бійців Нацгвардії, близько сотні курсантів ДСНС та 80 членів громадських формувань.

Найбільший у Європі світло-музичний Фонтан із єдиною у світі системою занурення під воду та реконструйована Набережна «Рошен» відкриті 4 вересня 2011 року. Фонтан розташований в руслі річки Південний Буг й має довжину 140 метрів і висоту струменя до 60 м. Фонтан має шість програм тривалістю 20 хв - "Робошен", "Ельфи", "Історія музики", "Винаходи", "Лебедине озеро", "Хвилі рідної душі" та 8 коротких – тривалістю 5-6 хв. Загальна вартість проекту Набережної і Фонтану перевищує 100 млн. гривень.

Повернутись Створено: 25 квітня 2016 року, 12:54 Переглядів: 1417

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація