Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На виконання заходів оборонно-правоохоронної програми області необхідні додаткові фінанси Роздрукувати

На розгляд сьогоднішнього засідання чергової 39 сесії обласної Ради були запропоновані зміни та доповнення до проєкту рішення «Про внесення змін до рішення 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року № 703 «Про обласний бюджет на 2019 рік» (зі змінами)».

Зокрема, йдеться про збільшення бюджетних призначень загального та бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту фінансів облдержадміністрації за класифікацією видатків «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів» на суму 2 млн 500 тис. грн для військової частини А 1445 ­– 50 тис. грн, військової частини А 1445 (через КЕВ м.Вінниця) – 150 тис. грн, Вінницького окружного адміністративного суду – 300 тис. грн, управління СБУ у Вінницькій області – 500 тис. грн, в/ч А0310 (через КЕВ м.Вінниця) – 500 тис. грн, для Могилів-Подільського прикордонного загону – 320 тис. грн, в/ч 3008 Національної гвардії України – 300 тис. грн, квартирно-експлуатаційному відділу м.Вінниці – 380 тис. грн на виконання заходів Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад». Фінансування здійснюватиметься за рахунок вільного залишку коштів загального фонду обласного бюджету, який утворився станом на 1 січня 2019 року.

Збільшення видатків спеціального фонду обласного бюджету також потребує Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації на загальну суму майже 117 тис. грн, які спрямовуватимуться на проведення нормативної грошової оцінки земель.

Депутати заслухали інформацію директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Миколи Копачевського стосовно змін, які сьогодні представлені на голосування. Також голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур пояснив зміни до обласного бюджету на 2019 рік, які внесли депутати на сьогоднішньому засіданні ним очолюваної комісії.

– З метою продовження реалізації організаційних та технічних заходів  з енергозбереження на об’єктах спільної комунальної власності територіальних громад області у 2019 році, до обласної Програми  підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2017-2022 роки внесені наступні зміни та доповнення: забезпечення за рахунок коштів обласного бюджету компенсації собівартості наданих послуг КП «Вінницяоблтеплоенерго» у зв’язку із несвоєчасним встановленням обласною Радою тарифів шляхом надання дотації у розмірі 5 мільйонів гривень, в межах коштів, передбачених обласним бюджетом, – прокоментував Геннадій Мазур.

Після обговорення обранці 56 голосами підтримали запропоновані зміни та доповнення до цього проєкту рішення.

Повернутись Створено: 26 вересня 2019 року, 13:15 Переглядів: 333

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація