26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині 63 територіальні громади поліпшать екологію за кошти обласного бюджету Роздрукувати

На Вінниччині 63 територіальні громади – переможці 14-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад поліпшать стан довкілля у своїх населених пунктів за рахунок фінансування з обласного бюджету. Між ними розподілили 7, 5 млн грн, які підуть на озеленення територій, вдосконалення систем збору твердих побутових відходів та реконструкцію каналізаційних мереж. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада 14-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

- Відповідно до затверджених у положенні про конкурс критеріїв, ми провели експертну оцінку всіх проектів, які надійшли на 14-й конкурс, кожний із них отримав певну кількість балів, - повідомив голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник. - Причому, цьогоріч ми вперше уклали угоди на послуги незалежних експертів, які гарантують їх незаангажованість та відсутність конфлікту інтересів. Також ми послуговувалися висновками фахівців секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування та Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку  облдержадімністрації.

Конкурсна рада розглянула відібрані 63 екологічних проекти і прийняли рішення про початок їх фінансування на суму 7,5 млн грн, які сформовані за рахунок надходжень екологічного податку.

Відібрані проекти передбачають реалізацію заходів у територіальних громадах області щодо вдосконалення систем збору твердих побутових відходів, реконструкції каналізаційних мереж, очищення озер та річок, озеленення територій. Окрім того, Конкурсна рада розглянула можливість розподілу фонду конкурсу у розмірі 7,5 млн грн, сформованих за рахунок надходжень по загальному фонду обласного бюджету для співфінансування проектів, поданих за рештою 4-ма напрямами. Таких проектів на розгляд Конкурсної ради надійшло 637, із них 547 допущено до участі в конкурсі.

Конкурсна рада ухвалила рішення звернутись до районних рад і районних державних адміністрацій з проханням розглянути можливість дофінансування проектів, що зареєстровані для участі в конкурсі. За результатами опрацювання питання із районними радами і районними державними адміністраціями Конкурсною радою буде прийнято остаточне рішення щодо співфінансування проектів, поданих за неекологічними напрямами.

Для досягнення максимального ефекту від реалізації проектів-переможців обласна Рада планує додатково виділити ще 8 млн грн. з бюджету на їх дофінансування.

Переможці 14-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

 

Повернутись Створено: 2 червня 2017 року, 12:33 Переглядів: 1169

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація