Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині 63 територіальні громади поліпшать екологію за кошти обласного бюджету Роздрукувати

На Вінниччині 63 територіальні громади – переможці 14-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад поліпшать стан довкілля у своїх населених пунктів за рахунок фінансування з обласного бюджету. Між ними розподілили 7, 5 млн грн, які підуть на озеленення територій, вдосконалення систем збору твердих побутових відходів та реконструкцію каналізаційних мереж. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада 14-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

- Відповідно до затверджених у положенні про конкурс критеріїв, ми провели експертну оцінку всіх проектів, які надійшли на 14-й конкурс, кожний із них отримав певну кількість балів, - повідомив голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник. - Причому, цьогоріч ми вперше уклали угоди на послуги незалежних експертів, які гарантують їх незаангажованість та відсутність конфлікту інтересів. Також ми послуговувалися висновками фахівців секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування та Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку  облдержадімністрації.

Конкурсна рада розглянула відібрані 63 екологічних проекти і прийняли рішення про початок їх фінансування на суму 7,5 млн грн, які сформовані за рахунок надходжень екологічного податку.

Відібрані проекти передбачають реалізацію заходів у територіальних громадах області щодо вдосконалення систем збору твердих побутових відходів, реконструкції каналізаційних мереж, очищення озер та річок, озеленення територій. Окрім того, Конкурсна рада розглянула можливість розподілу фонду конкурсу у розмірі 7,5 млн грн, сформованих за рахунок надходжень по загальному фонду обласного бюджету для співфінансування проектів, поданих за рештою 4-ма напрямами. Таких проектів на розгляд Конкурсної ради надійшло 637, із них 547 допущено до участі в конкурсі.

Конкурсна рада ухвалила рішення звернутись до районних рад і районних державних адміністрацій з проханням розглянути можливість дофінансування проектів, що зареєстровані для участі в конкурсі. За результатами опрацювання питання із районними радами і районними державними адміністраціями Конкурсною радою буде прийнято остаточне рішення щодо співфінансування проектів, поданих за неекологічними напрямами.

Для досягнення максимального ефекту від реалізації проектів-переможців обласна Рада планує додатково виділити ще 8 млн грн. з бюджету на їх дофінансування.

Переможці 14-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

 

Повернутись Створено: 2 червня 2017 року, 12:33 Переглядів: 1194

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація