23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині 8-11 липня вперше перебуватиме чисельна делегація керівників органів місцевого самоврядування Румунії і Молдови Роздрукувати

26 червня під головуванням очільника Вінницької обласної Ради Сергія Свитка відбулась нарада щодо узгодження програми перебування 8-11 липня цього року на Вінниччині делегації керівників органів місцевого самоврядування Румунії і Молдови – секретарів повітових рад і муніципій Румунії, місцевих рад Республіки Молдова. Вони візьмуть участь у Міжнародному семінарі “Нові аспекти діяльності секретарів місцевих рад в контексті впровадження європейської моделі місцевого самоврядування”, що відбудеться у місті Вінниці з ініціативи Вінницької обласної Ради.

Іноземні партнери прибудуть до нашого краю на запрошення обласної Ради з метою поглиблення співробітництва між органами місцевого самоврядування України, Румунії, Молдови і Польщі. Планується участь у заходах Надзвичайного і Повноважного Посла Румунії в Україні Корнела Іонеску, Генерального Консула Румунії в України, Генерального Консула Республіки Польща у Вінниці, секретарів місцевих повітів і рад Румунії, зокрема її столиці – Бухаресту, столиці Молдови – Кишинева. Також передбачено участь представників органів місцевого самоврядування Республіки Польща.

У нараді взяли участь: перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, працівники апарату обласної Ради, посадовці облдержадміністрації, представники правоохоронних органів та комунальних підприємств області. В ході наради йшлося про забезпечення візиту іноземної делегації та здійснення усіх необхідних організаційних заходів. Голова обласної Ради Сергій Свитко дав доручення належно підготуватись до прийому делегації на обласному рівні.  

Слід відмітити, що 25 червня цього року Сергій Свитко підписав розпорядження про підготовку та проведення Міжнародного семінару “Нові аспекти діяльності секретарів місцевих рад в контексті впровадження європейської моделі місцевого самоврядування”. Керівництвом області затверджено програму перебування зазначеної делегації у Вінницькій області.

- Ця подія матиме серйозний міжнародний резонанс. Вперше за роки незалежності України на Вінниччину приїздить така велика міжнародна делегація, - зазначив Сергій Свитко.  

В програмі візиту делегації з Румунії і Молдови, окрім вищезазначеного, передбачено: провести офіційну зустріч із очільниками Вінницької області; ознайомитись із роботою різних підприємств та закладів Вінниччини з метою налагодження подальшої співпраці; відвідати окремі райони та визначні історико-культурні місця нашого краю. 

Повернутись Створено: 26 червня 2015 року, 17:54 Переглядів: 882

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація