Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині 8-11 липня вперше перебуватиме чисельна делегація керівників органів місцевого самоврядування Румунії і Молдови Роздрукувати

26 червня під головуванням очільника Вінницької обласної Ради Сергія Свитка відбулась нарада щодо узгодження програми перебування 8-11 липня цього року на Вінниччині делегації керівників органів місцевого самоврядування Румунії і Молдови – секретарів повітових рад і муніципій Румунії, місцевих рад Республіки Молдова. Вони візьмуть участь у Міжнародному семінарі “Нові аспекти діяльності секретарів місцевих рад в контексті впровадження європейської моделі місцевого самоврядування”, що відбудеться у місті Вінниці з ініціативи Вінницької обласної Ради.

Іноземні партнери прибудуть до нашого краю на запрошення обласної Ради з метою поглиблення співробітництва між органами місцевого самоврядування України, Румунії, Молдови і Польщі. Планується участь у заходах Надзвичайного і Повноважного Посла Румунії в Україні Корнела Іонеску, Генерального Консула Румунії в України, Генерального Консула Республіки Польща у Вінниці, секретарів місцевих повітів і рад Румунії, зокрема її столиці – Бухаресту, столиці Молдови – Кишинева. Також передбачено участь представників органів місцевого самоврядування Республіки Польща.

У нараді взяли участь: перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, працівники апарату обласної Ради, посадовці облдержадміністрації, представники правоохоронних органів та комунальних підприємств області. В ході наради йшлося про забезпечення візиту іноземної делегації та здійснення усіх необхідних організаційних заходів. Голова обласної Ради Сергій Свитко дав доручення належно підготуватись до прийому делегації на обласному рівні.  

Слід відмітити, що 25 червня цього року Сергій Свитко підписав розпорядження про підготовку та проведення Міжнародного семінару “Нові аспекти діяльності секретарів місцевих рад в контексті впровадження європейської моделі місцевого самоврядування”. Керівництвом області затверджено програму перебування зазначеної делегації у Вінницькій області.

- Ця подія матиме серйозний міжнародний резонанс. Вперше за роки незалежності України на Вінниччину приїздить така велика міжнародна делегація, - зазначив Сергій Свитко.  

В програмі візиту делегації з Румунії і Молдови, окрім вищезазначеного, передбачено: провести офіційну зустріч із очільниками Вінницької області; ознайомитись із роботою різних підприємств та закладів Вінниччини з метою налагодження подальшої співпраці; відвідати окремі райони та визначні історико-культурні місця нашого краю. 

Повернутись Створено: 26 червня 2015 року, 17:54 Переглядів: 912

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація