Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині активно реалізовуються заходи з національно-патріотичного виховання Роздрукувати

Починаючи із 2017 року на Вінниччині діє Обласна цільова програма національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки. Основна мета –  розвивати комплексну систему національно-патріотичного виховання на основі формування й утвердження принципів любові і гордості за власну державу, її історію, мову, культуру, науку, спорт, національних і загальнолюдських цінностей.  Фінансування цієї програми здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету. Розпорядниками коштів та виконавцями програми є Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Всього для виконання програми протягом року передбачено близько 1,6 млн грн. Впродовж І півріччя поточного року Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю освоєно 74 тис. грн з обласного бюджету на реалізацію заходів цієї програми. Зокрема, з метою підвищення рівня історичних та культурних знань молоді, обізнаності щодо національно-патріотичного виховання на історії рідного краю в школах Вінниччини проведено 10 уроків «Митці України за вільну Україну». Для кращого освоєння матеріалу заходи проводили за допомогою інтерактивних ігор. Також для учнів шкіл міста Вінниці, Крижопільського та Хмільницького районів провели 12 уроків з історії рідного краю.

Окрім цього, для збереження історичної пам’яті нації в рамках реалізації проєкту «Усна історія», створено та розміщено в ефірі телеканалу «Доба» відеофільм «Іван Марчук. Феномен», а також проведено круглий стіл «Вінниця – столиця УНР».

Повернутись Створено: 24 липня 2019 року, 10:30 Переглядів: 203

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація