Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

На Вінниччині директоркою Клінічного Центру інфекційних хвороб призначено Валентину Зайцеву Роздрукувати

Директоркою Клінічного Центру інфекційних хвороб призначено Валентину Зайцеву. Відповідне розпорядження підписав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.

Із 17 листопада 2023 року до сьогодні медичний заклад очолював Ігор Шинькович – підполковник медичної служби. Він подав заяву про звільнення в зв`язку з призовом на службу в Збройні Сили України.

Заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк представив колективу медзакладу нову очільницю.

– За дорученням голови обласної Ради Вячеслава Соколового, ознайомлю вас із двома розпорядженнями. Перше – про звільнення директора Ігоря Шиньковича у зв`язку з призовом на військову службу. Він – підполковник медичної служби та йде служити в медичні війська. Друге розпорядження – про призначення в.о. директора комунального некомерційного підприємства Вінницької обласної Ради «Клінічний Центр інфекційних хвороб» Валентину Зайцеву, – сказав Ігор Івасюк. – Валентину Григорівну дуже добре знаєте. Це надзвичайно авторитетна в медичних колах людина, з величезним досвідом роботи, вона – супер менеджер та професіонал.

Новопризначена очільниця зазначила, що працюватиме як кризовий менеджер.
– Я сама просила призначити мене виконувачкою обов’язків, щоби ми з вами зробили все разом. Ви – надзвичайно потужний колектив. Ви рятували сотні, а може, й тисячі життів під час ковіду. У вас – дуже хороші фахівці – що середня ланка, що лікарі, що технічний персонал. До всіх ставлюся з повагою, – сказала Валентина Зайцева. – Нам з вами спільно потрібно витягнути лікарню зі стану, коли співробітники не отримують достойної зарплати. А тепер – про принципи моєї роботи. Я люблю професіоналів, стараюсь віддаватись роботі сповна. Прийшов на роботу – працюємо. Друге: люблю людей, розумію всіх, кожна людина – індивідуум, людям треба допомагати, щоб працювалося комфортно. Третє: дуже не люблю брехні. Разом ми все зробимо!

Валентина Зайцева до цього часу обіймала посаду заступника генерального директора Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб (ОЦКПХ). Вона - фаховий лікар, має великий досвід управлінця в медичній галузі: працювала на керівних посадах у санепідемстанції м. Вінниці, головним державним санітарним лікарем Вінницької області. Заслужений лікар України.

Повернутись Створено: 7 червня 2024 року, 11:21

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація