Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині функціонує 56 дитячих будинків сімейного типу Роздрукувати

4 жовтня з нагоди Дня усиновлення в актовій залі Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича відбувся форум усиновлювачів. Участь у заходах взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк та голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення обласної Ради Ярослав Хребтій. На дійство були запрошені батьки-усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі.

– Величезна вам шана і подяка, тому що ви даєте шанс маленьким дітям бути щасливими, відчути, що таке родинне тепло та затишок. Сім’я – це найголовніший скарб для кожної дитини. Низько вклоняюсь вам, шановні батьки, адже ви взяли на себе велику відповідальність дарувати дітям відчуття родини, – привітав заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк присутніх.

Після вітальних слів керівництво області вручило подяки обласної Ради та облдержадміністрації батькам-усиновлювачам.

Начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Тетяна Дорош поінформувала учасників зібрання щодо ситуації в області з влаштування дітей до прийомних родин. Присутні мали змогу переглянути два відеоролики про сім’ї усиновлювачів – Павла та Анастасії Нетребських, які виховують 7 хлопчиків та 4 дівчинки і Наталії Ларіонової, яка усиновила 2 дівчинки та хлопчика. Усиновлена у свій час Ольга Пугач поділилась своїми спогадами та переживаннями.

В області функціонує 56 дитячих будинків сімейного типу та 146 прийомних сімей. В них виховується 630 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З початку 2017 року до таких сімей влаштовано 49 дітей-сиріт. Наразі Вінницька область займає друге місце в Україні з влаштування дітей до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Всиновлено 39 дітей, що вдвічі більше, ніж в минулому році. Спостерігається позитивна тенденція щодо усиновлення дітей родинними групами – три родини усиновили по 2 дитини, 2 сім’ї усиновили одразу по три дитини.

На регіональному обліку дітей, які можуть бути усиновленими, перебуває 637 дітей, 506 з яких вже влаштовані в прийомні сім’ї. Загалом в області проживає 729 усиновлених дітей.

Повернутись Створено: 4 жовтня 2017 року, 15:02 Переглядів: 735

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація