12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині готують Програму розвитку туризму Роздрукувати

18 травня  голова обласної Ради Анатолій Олійник  підписав розпорядження «Про створення робочої групи з напрацювання пропозицій до проекту Програми розвитку туризму у Вінницькій області на період 2016-20 роки».  Цього ж дня  відбулася  робоча зустріч з  начальниками управлінь Вінницької ОДА,  представниками учбових закладів, туристичних агенцій, громадських організацій. На зустрічі учасники були розподілені у п’ять робочих груп, які  мають підготувати такі матеріали: зібрати бази даних історичних можливостей у Вінницькій області,  розробити туристичні маршрути, вирішити питання з інфраструктурою об’єктів  (під’їзди, дороги, хостели, туалети, кав’ярні),  створити  інформаційно-туристичний центр і сайт для промоції об’єктів та вирішити питання з ресурсним забезпеченням.

Вінниччина має усі передумови для інтенсивного розвитку  туризму. Туристів приваблюють фонтан «Рошен», музей-садиба Миколи Пирогова, заповідник Буша,  палац Потоцьких у Тульчині, скельний монастир у Лядові, комплекс тематичних екскурсій «7 чудес Вінниччини». Багато туристів користуються санаторіями м.Хмільника та м.Немирова.

Туристичні послуги у Вінницькій області надають 28 туроператорів та близько 35  туристичних агентів. Актуальним для Вінниччини є розвиток сільського туризму. В області послуги зеленого туризму надають 35 сільських садиб. Найбільш активним  у цьому напрямку є  Барський, Вінницький, Гайсинський, Немирівський, Могилів-Подільський, Мурованокуриловецький та Ямпільський райони. 

- На жаль, туристи не використовують потенціал Вінницької області у повній мірі, - заявив  голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Туристичні об’єкти не відповідають сучасним вимогам і потребують значних капіталовкладень для переоснащення. Необлаштовані місця відпочинку туристів,  незадовільний стан доріг,  відсутність під’їздів до туристичних об’єктів, непристосованість для потреб туристів, відсутність  системного інформаційного забезпечення призводить до того, що Вінниччину туристи оминають.

Це підтвердила і  директор туристичної компанії «Укрвінтур» Ольга Гандурська.

- Туристи приїздять у Вінниці максимум на один день, - сказала вона.  -  А без промоції області, який би гарний маршрут ми не склали, туристи до нас не поїдуть. Крім того, у нас серйозна криза екскурсоводів, які діють безконтрольно.

Піднімали питання і дитячого туризму. Говорили про необхідність відмінити платний вхід до музеїв для дітей віком до 16 років.

Робоча група має до 17 червня 2016 року підготувати та подати  пропозиції до проекту Програми розвитку туризму у Вінницькій області на розгляд постійних комісій обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм та з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини.

 

Повернутись Створено: 18 травня 2016 року, 14:36 Переглядів: 1625

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація