26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині готуються до відзначення 27-ї річниці незалежності України Роздрукувати

Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки відзначення на Вінниччині 27-ї річниці незалежності України. На виконання цього Указу  підготовлено відповідний проект розпорядження голови облдержадміністрації «Про відзначення на Вінниччині 27-ї річниці незалежності України», яким затверджено склад організаційного комітету з підготовки заходів.  

Обговорення організаційних питань відбулося під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка та за участі представників управлінь, департаментів та структурних підрозділів облдержадміністрації. Обласну Раду на засіданні представляв начальник управління організаційного забезпечення діяльності ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування Олег Романець.

– Цього року не буде оновлюватись та не функціонуватиме обласна Дошка пошани, – повідомив Ігор Івасюк. – За таке рішення проголосували депутати на позачерговій 34 сесії обласної Ради 7 скликання.

Також він зауважив, що цьогоріч переможці обласного конкурсу «Людина року» нагороджуватимуться у грудні.

– Раніше нагороджували переможців конкурсу на День незалежності України, у серпні, – звернув увагу заступник голови облдержадміністрації.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк зазначила, що Почесні грамоти обладержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня незалежності України будуть передані у райони та міста обласного значення для подальшого вручення.

В ході засідання оргкомітету йшлося, що відзначення в області 27-ї річниці незалежності України буде включати у себе низку різноманітних заходів, зокрема, підняття Державного прапору України, покладання квітів до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні й воїнам АТО на Європейській площі міста, проведення ХІ обласного фестивалю народної творчості «Скарби Поділля» за участю всіх районів області, обласний мистецький фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця» та обласне свято обрядових хлібів «Народу вічний оберіг», культурно-мистецькі заходи у рамках циклу «Державність, вимріяна поколіннями», тощо.

Окрім цього, в святкових заходах з нагоди Дня незалежності України на Вінниччині візьмуть участь п’ять іноземних делегацій: зі Сьвєнтокшиського та Лодзинського воєводства Республіки Польщі, Ліберецького краю Чеської республіки, Ясського повіту Румунії, Сорокского району Республіки Молдова.

– Відзначення головного свята держави – Дня незалежності України на гідному рівні – це наше з вами головне завдання, – зазначив Ігор Івасюк. – Тому я вкотре закликаю підійти до організації святкування з усією відповідальністю, залучити кращий творчий та інтелектуальний потенціал з районів та міст Вінниччини.

Повернутись Створено: 31 липня 2018 року, 15:36 Переглядів: 499

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація