Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині готуються до відзначення 27-ї річниці незалежності України Роздрукувати

Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки відзначення на Вінниччині 27-ї річниці незалежності України. На виконання цього Указу  підготовлено відповідний проект розпорядження голови облдержадміністрації «Про відзначення на Вінниччині 27-ї річниці незалежності України», яким затверджено склад організаційного комітету з підготовки заходів.  

Обговорення організаційних питань відбулося під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка та за участі представників управлінь, департаментів та структурних підрозділів облдержадміністрації. Обласну Раду на засіданні представляв начальник управління організаційного забезпечення діяльності ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування Олег Романець.

– Цього року не буде оновлюватись та не функціонуватиме обласна Дошка пошани, – повідомив Ігор Івасюк. – За таке рішення проголосували депутати на позачерговій 34 сесії обласної Ради 7 скликання.

Також він зауважив, що цьогоріч переможці обласного конкурсу «Людина року» нагороджуватимуться у грудні.

– Раніше нагороджували переможців конкурсу на День незалежності України, у серпні, – звернув увагу заступник голови облдержадміністрації.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк зазначила, що Почесні грамоти обладержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня незалежності України будуть передані у райони та міста обласного значення для подальшого вручення.

В ході засідання оргкомітету йшлося, що відзначення в області 27-ї річниці незалежності України буде включати у себе низку різноманітних заходів, зокрема, підняття Державного прапору України, покладання квітів до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні й воїнам АТО на Європейській площі міста, проведення ХІ обласного фестивалю народної творчості «Скарби Поділля» за участю всіх районів області, обласний мистецький фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця» та обласне свято обрядових хлібів «Народу вічний оберіг», культурно-мистецькі заходи у рамках циклу «Державність, вимріяна поколіннями», тощо.

Окрім цього, в святкових заходах з нагоди Дня незалежності України на Вінниччині візьмуть участь п’ять іноземних делегацій: зі Сьвєнтокшиського та Лодзинського воєводства Республіки Польщі, Ліберецького краю Чеської республіки, Ясського повіту Румунії, Сорокского району Республіки Молдова.

– Відзначення головного свята держави – Дня незалежності України на гідному рівні – це наше з вами головне завдання, – зазначив Ігор Івасюк. – Тому я вкотре закликаю підійти до організації святкування з усією відповідальністю, залучити кращий творчий та інтелектуальний потенціал з районів та міст Вінниччини.

Повернутись Створено: 31 липня 2018 року, 15:36 Переглядів: 528

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація