Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

На Вінниччині готуються до відзначення 27-ї річниці незалежності України Роздрукувати

Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки відзначення на Вінниччині 27-ї річниці незалежності України. На виконання цього Указу  підготовлено відповідний проект розпорядження голови облдержадміністрації «Про відзначення на Вінниччині 27-ї річниці незалежності України», яким затверджено склад організаційного комітету з підготовки заходів.  

Обговорення організаційних питань відбулося під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка та за участі представників управлінь, департаментів та структурних підрозділів облдержадміністрації. Обласну Раду на засіданні представляв начальник управління організаційного забезпечення діяльності ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування Олег Романець.

– Цього року не буде оновлюватись та не функціонуватиме обласна Дошка пошани, – повідомив Ігор Івасюк. – За таке рішення проголосували депутати на позачерговій 34 сесії обласної Ради 7 скликання.

Також він зауважив, що цьогоріч переможці обласного конкурсу «Людина року» нагороджуватимуться у грудні.

– Раніше нагороджували переможців конкурсу на День незалежності України, у серпні, – звернув увагу заступник голови облдержадміністрації.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк зазначила, що Почесні грамоти обладержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня незалежності України будуть передані у райони та міста обласного значення для подальшого вручення.

В ході засідання оргкомітету йшлося, що відзначення в області 27-ї річниці незалежності України буде включати у себе низку різноманітних заходів, зокрема, підняття Державного прапору України, покладання квітів до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні й воїнам АТО на Європейській площі міста, проведення ХІ обласного фестивалю народної творчості «Скарби Поділля» за участю всіх районів області, обласний мистецький фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця» та обласне свято обрядових хлібів «Народу вічний оберіг», культурно-мистецькі заходи у рамках циклу «Державність, вимріяна поколіннями», тощо.

Окрім цього, в святкових заходах з нагоди Дня незалежності України на Вінниччині візьмуть участь п’ять іноземних делегацій: зі Сьвєнтокшиського та Лодзинського воєводства Республіки Польщі, Ліберецького краю Чеської республіки, Ясського повіту Румунії, Сорокского району Республіки Молдова.

– Відзначення головного свята держави – Дня незалежності України на гідному рівні – це наше з вами головне завдання, – зазначив Ігор Івасюк. – Тому я вкотре закликаю підійти до організації святкування з усією відповідальністю, залучити кращий творчий та інтелектуальний потенціал з районів та міст Вінниччини.

Повернутись Створено: 31 липня 2018 року, 15:36 Переглядів: 707

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація