Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині масштабно відзначатимуть 25-річчя виведення військ з Афганістану Роздрукувати

4 лютого організаційний комітет з підготовки та проведення на Вінниччині у 2014 році Року учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан обговорював заходи, якими область відзначатиме згадану дату.

Засідання відбулося на чолі з заступником голови ОДА Любов’ю Спірідоновою та за участі заступника голови обласної Ради Наталії Солейко і заступника Вінницького міського голови Андрія Реви. У ході зустрічі Любов Спірідонова зазначила, що Вінниччина внаслідок афганської війни понесла значні втрати.

– З-понад 3-х тисяч наших земляків, що пройшли шалене пекло афганських подій, 168 більше ніколи не переступлять поріг рідної домівки. Майже 200 учасників бойових дій отримали поранення в боях, 116 – повернулися інвалідами, – нагадала вона.

Члени оргкомітету наголосили, що заходи до 25-річчя виведення військ з Афганістану мають бути масштабними та бути направлені на гідне вшанування героїв. Було підкреслено, що увагу з боку органів влади воїни-інтернаціоналісти мають відчувати протягом всього 2014 року, який проголошений Президентом України Роком учасників бойових дій на території інших держав.

На обласному рівні головними заходами будуть такі: 14 лютого – вручення воїнам Почесних грамот облдержадміністрації та обласної Ради та урочисті збори. Цього ж дня буде організовано прийом голів облдержадміністрації й обласної Ради. А 15 лютого відбудеться мітинг-реквієм біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам у Центральному парку культури і відпочинку.

 

Повернутись Створено: 4 лютого 2014 року, 16:37 Переглядів: 1029

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація