23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині масштабно відзначатимуть 25-річчя виведення військ з Афганістану Роздрукувати

4 лютого організаційний комітет з підготовки та проведення на Вінниччині у 2014 році Року учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан обговорював заходи, якими область відзначатиме згадану дату.

Засідання відбулося на чолі з заступником голови ОДА Любов’ю Спірідоновою та за участі заступника голови обласної Ради Наталії Солейко і заступника Вінницького міського голови Андрія Реви. У ході зустрічі Любов Спірідонова зазначила, що Вінниччина внаслідок афганської війни понесла значні втрати.

– З-понад 3-х тисяч наших земляків, що пройшли шалене пекло афганських подій, 168 більше ніколи не переступлять поріг рідної домівки. Майже 200 учасників бойових дій отримали поранення в боях, 116 – повернулися інвалідами, – нагадала вона.

Члени оргкомітету наголосили, що заходи до 25-річчя виведення військ з Афганістану мають бути масштабними та бути направлені на гідне вшанування героїв. Було підкреслено, що увагу з боку органів влади воїни-інтернаціоналісти мають відчувати протягом всього 2014 року, який проголошений Президентом України Роком учасників бойових дій на території інших держав.

На обласному рівні головними заходами будуть такі: 14 лютого – вручення воїнам Почесних грамот облдержадміністрації та обласної Ради та урочисті збори. Цього ж дня буде організовано прийом голів облдержадміністрації й обласної Ради. А 15 лютого відбудеться мітинг-реквієм біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам у Центральному парку культури і відпочинку.

 

Повернутись Створено: 4 лютого 2014 року, 16:37 Переглядів: 926

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація