Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині масштабно відзначатимуть 25-річчя виведення військ з Афганістану Роздрукувати

4 лютого організаційний комітет з підготовки та проведення на Вінниччині у 2014 році Року учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан обговорював заходи, якими область відзначатиме згадану дату.

Засідання відбулося на чолі з заступником голови ОДА Любов’ю Спірідоновою та за участі заступника голови обласної Ради Наталії Солейко і заступника Вінницького міського голови Андрія Реви. У ході зустрічі Любов Спірідонова зазначила, що Вінниччина внаслідок афганської війни понесла значні втрати.

– З-понад 3-х тисяч наших земляків, що пройшли шалене пекло афганських подій, 168 більше ніколи не переступлять поріг рідної домівки. Майже 200 учасників бойових дій отримали поранення в боях, 116 – повернулися інвалідами, – нагадала вона.

Члени оргкомітету наголосили, що заходи до 25-річчя виведення військ з Афганістану мають бути масштабними та бути направлені на гідне вшанування героїв. Було підкреслено, що увагу з боку органів влади воїни-інтернаціоналісти мають відчувати протягом всього 2014 року, який проголошений Президентом України Роком учасників бойових дій на території інших держав.

На обласному рівні головними заходами будуть такі: 14 лютого – вручення воїнам Почесних грамот облдержадміністрації та обласної Ради та урочисті збори. Цього ж дня буде організовано прийом голів облдержадміністрації й обласної Ради. А 15 лютого відбудеться мітинг-реквієм біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам у Центральному парку культури і відпочинку.

 

Повернутись Створено: 4 лютого 2014 року, 16:37 Переглядів: 964

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація