5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині на коронавірус захворіли 12 дітей Роздрукувати

У Вінницькій області зареєстровано 348 підозр на коронавірусну інфекцію. Загалом протестовано 2 787 зразків біоматеріалів. У 194 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 12 дітей (м. Вінниця – 4, Гайсинський – 4, Вінницький –1,Тростянецький – 1, Томашпільський – 1,Чернівці – 1).

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані у: м. Вінниці – 89, Калинівський район – 34, Тростянецький – 15, Гайсинському та Вінницькому районах – по 11 випадків, Ямпільський, Немирівський, Погребищенський та Козятинський райони – по 4 випадки в кожному, Хмільницький, Жмеринський, Томашпільський – по 3 випадки, Крижопільський, Липовецький, Барський райони – по 2 випадки, м. Ладижин – 1, Чернівецький та Тиврівський райони – по 1 випадку. Серед медичних працівників зареєстровано 79 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби.

Із загальної кількості зафіксованих випадків захворювання на коронавірус, 74% припадає на країни, де рівень розвитку галузі охорони здоров’я значно вищий ніж в Україні. І для боротьби з пандемією усі країни посилюють карантинні заходи і продовжують терміни карантину. Це – США, де найбільша кількість захворілих, Іспанія, Італія, Франція, Німеччиня, Велика Британія та Китай. Загалом в світі кількість хворих на коронавірус сягає 1 млн 850 тис 527 людей.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 13 квітня 2020 року, 15:56 Переглядів: 335

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація