Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині нагородили переможців конкурсу «Струна на арфі України» Роздрукувати

В обласній філармонії «Плеяда» відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу літературної премії журналу «Вінницький край»  імені Олександри Бурбело «Струна на арфі України».

У церемонії взяли участь депутати обласної Ради Людмила Станіславенко та Сергій Ткачук.

– Цей захід був повний поезії, мистецтва та музики, що просто не могло не надихати,  – повідомила Людмила Станіславенко. –  Вдячна за яскраві емоції усім, хто був присутній та виступав. Дуже рада була послухати талановиту поезію Олександри Бурбело у виконанні студентів та школярів, а також пісні на її слова.

– Мені випала честь бути серед запрошених гостей та виступити, як меценат заходу, – написав Сергій Ткачук. – Такі заходи дійсно дуже важливі, тому що вони виховують у нас любов. Любов до ближнього, любов до країни, любов до суспільства. Вони виховують патріотизм і в нас, і в наших дітях. Я, як депутат обласної Ради, запевняю, що докладатиму максимум зусиль для того, аби подібні заходи відбувалися. Переконаний, що талановита молодь є рушійною силою культурного розвитку нашого регіону та країни в цілому, тому потребує всебічної підтримки.

Список лауреатів у різних номінаціях  – талановитих дітей, учнів різних шкіл та ліцеїв області та міста Вінниці, оголосила Заслужений працівник культури України, письменниця Валентина Сторожук.

Дипломами за наставництво та виховання талановитої учнівської молоді і лауреатськими медалями були нагороджені педагоги – керівники творчих поетичних студій.

На заході звучали поетичні твори Олександри Бурбело, пісні на її вірші та твори  юних лауреатів конкурсу «Струна на арфі України», а також їх наставників.

Літературну премію «Струна на арфі України» імені Олександри Бурбело започатковано з 2017 року. Це одна з найвищих відзнак серед літераторів. Літературний конкурс проводиться у двох номінаціях — поезії і прози. Переможці нагороджуються дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а також грошовими преміями.

Олександра Бурбело - українська письменниця з Вінниці, яка померла у 15-річному віці через фатальну хворобу — муковісцидоз. За життя юної письменниці вийшло друком чотири її книги, решта — посмертні видання.
У 2016 році в культурно-мистецькому та просвітницькому центрі Вінницького національного технічного університету відкрилася постійно діюча пам'ятна експозиція члена Національної спілки письменників України Олександри Бурбело. А у її рідній школі № 26 м. Вінниці було відкрито меморіальну дошку юній письменниці.

Повернутись Створено: 21 листопада 2017 року, 10:45 Переглядів: 1105

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація