23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині нагородили переможців конкурсу «Струна на арфі України» Роздрукувати

В обласній філармонії «Плеяда» відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу літературної премії журналу «Вінницький край»  імені Олександри Бурбело «Струна на арфі України».

У церемонії взяли участь депутати обласної Ради Людмила Станіславенко та Сергій Ткачук.

– Цей захід був повний поезії, мистецтва та музики, що просто не могло не надихати,  – повідомила Людмила Станіславенко. –  Вдячна за яскраві емоції усім, хто був присутній та виступав. Дуже рада була послухати талановиту поезію Олександри Бурбело у виконанні студентів та школярів, а також пісні на її слова.

– Мені випала честь бути серед запрошених гостей та виступити, як меценат заходу, – написав Сергій Ткачук. – Такі заходи дійсно дуже важливі, тому що вони виховують у нас любов. Любов до ближнього, любов до країни, любов до суспільства. Вони виховують патріотизм і в нас, і в наших дітях. Я, як депутат обласної Ради, запевняю, що докладатиму максимум зусиль для того, аби подібні заходи відбувалися. Переконаний, що талановита молодь є рушійною силою культурного розвитку нашого регіону та країни в цілому, тому потребує всебічної підтримки.

Список лауреатів у різних номінаціях  – талановитих дітей, учнів різних шкіл та ліцеїв області та міста Вінниці, оголосила Заслужений працівник культури України, письменниця Валентина Сторожук.

Дипломами за наставництво та виховання талановитої учнівської молоді і лауреатськими медалями були нагороджені педагоги – керівники творчих поетичних студій.

На заході звучали поетичні твори Олександри Бурбело, пісні на її вірші та твори  юних лауреатів конкурсу «Струна на арфі України», а також їх наставників.

Літературну премію «Струна на арфі України» імені Олександри Бурбело започатковано з 2017 року. Це одна з найвищих відзнак серед літераторів. Літературний конкурс проводиться у двох номінаціях — поезії і прози. Переможці нагороджуються дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а також грошовими преміями.

Олександра Бурбело - українська письменниця з Вінниці, яка померла у 15-річному віці через фатальну хворобу — муковісцидоз. За життя юної письменниці вийшло друком чотири її книги, решта — посмертні видання.
У 2016 році в культурно-мистецькому та просвітницькому центрі Вінницького національного технічного університету відкрилася постійно діюча пам'ятна експозиція члена Національної спілки письменників України Олександри Бурбело. А у її рідній школі № 26 м. Вінниці було відкрито меморіальну дошку юній письменниці.

Повернутись Створено: 21 листопада 2017 року, 10:45 Переглядів: 888

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація