Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині нагородили переможців конкурсу «Струна на арфі України» Роздрукувати

В обласній філармонії «Плеяда» відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу літературної премії журналу «Вінницький край»  імені Олександри Бурбело «Струна на арфі України».

У церемонії взяли участь депутати обласної Ради Людмила Станіславенко та Сергій Ткачук.

– Цей захід був повний поезії, мистецтва та музики, що просто не могло не надихати,  – повідомила Людмила Станіславенко. –  Вдячна за яскраві емоції усім, хто був присутній та виступав. Дуже рада була послухати талановиту поезію Олександри Бурбело у виконанні студентів та школярів, а також пісні на її слова.

– Мені випала честь бути серед запрошених гостей та виступити, як меценат заходу, – написав Сергій Ткачук. – Такі заходи дійсно дуже важливі, тому що вони виховують у нас любов. Любов до ближнього, любов до країни, любов до суспільства. Вони виховують патріотизм і в нас, і в наших дітях. Я, як депутат обласної Ради, запевняю, що докладатиму максимум зусиль для того, аби подібні заходи відбувалися. Переконаний, що талановита молодь є рушійною силою культурного розвитку нашого регіону та країни в цілому, тому потребує всебічної підтримки.

Список лауреатів у різних номінаціях  – талановитих дітей, учнів різних шкіл та ліцеїв області та міста Вінниці, оголосила Заслужений працівник культури України, письменниця Валентина Сторожук.

Дипломами за наставництво та виховання талановитої учнівської молоді і лауреатськими медалями були нагороджені педагоги – керівники творчих поетичних студій.

На заході звучали поетичні твори Олександри Бурбело, пісні на її вірші та твори  юних лауреатів конкурсу «Струна на арфі України», а також їх наставників.

Літературну премію «Струна на арфі України» імені Олександри Бурбело започатковано з 2017 року. Це одна з найвищих відзнак серед літераторів. Літературний конкурс проводиться у двох номінаціях — поезії і прози. Переможці нагороджуються дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а також грошовими преміями.

Олександра Бурбело - українська письменниця з Вінниці, яка померла у 15-річному віці через фатальну хворобу — муковісцидоз. За життя юної письменниці вийшло друком чотири її книги, решта — посмертні видання.
У 2016 році в культурно-мистецькому та просвітницькому центрі Вінницького національного технічного університету відкрилася постійно діюча пам'ятна експозиція члена Національної спілки письменників України Олександри Бурбело. А у її рідній школі № 26 м. Вінниці було відкрито меморіальну дошку юній письменниці.

Повернутись Створено: 21 листопада 2017 року, 10:45 Переглядів: 935

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація