23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині нагородили учасників XV Паралімпійських ігор Роздрукувати

26 вересня голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій нагородили українських спортсменів, що взяли участь в XV літніх Паралімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Керівництво області вручили учасникам ігор та їх тренерам грамоти облдержадміністрації і обласної Ради та сертифікати. Участь у в урочистостях взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови – директор департаменту освіти та науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський, голова обласного відділення НОК України у Вінницькій області Павло Хникін.

У паралімпійських світових змаганнях взяли участь 172 українських спортсменів, які змагалися в 14 видах спорту. Збірна команда України у загальнокомандному заліку  здобула 117 медалей: 41 золоту, 37 срібних і 39 бронзових та посіла третє місце.

На Іграх у Ріо-де-Жанейро  українці встановили: 22 рекорди світу – 19 у плаванні, 3 – у легкій атлетиці; 32 паралімпійські рекорди: 26 у плаванні, 5 – у легкій атлетиці та один у змаганнях з пауерліфтингу; 54 рекордів Європи: 49 - в плаванні, 6 - в легкій атлетиці.

Вінницький стрілець майстер спорту України Міжнародного класу зі стрільби кульової, переможець та срібний призер етапів Кубку світу Олексій Денисюк виборов для України бронзову медаль Паралімпійських ігор в Бразилії. Нагорода була отримана ним в стрільбі з пістолета на 50 метрів.  Нагадаємо, що в Ріо Олексія проводжали з новим сучасним пневматичним пістолетом, подарованим обласною адміністрацією.  Готував спортсмена до змагань Заслужений тренер України Денис Мустафаєв.

Мар’яна Шевчук – майстер спорту України Міжнародного класу з пауерліфтингу, переможниця Кубку світу 2016 року, рекордсменка Європи та світу, посіла почесне 4 місце. На Паралімпіаді Мар’яна виступала у ваговій категорії 55 кг. та взяла штангу вагою в 107 кг. Мар’яна є вихованкою Вінницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос».

Сергій Хвалінський – майстер спорту України Міжнародного класу з пауерліфтингу, володар  олімпійської ліцензії, срібний призер Кубку Світу 2016 року у ваговій категорії 54 кг., зайняв 7 місце на Паралімпійських іграх 2016 року. Готував обох спортсменів до змагань Заслужений тренер України, тренер-викладач ОДЮСШ «Колос» Олег Георгійович Пакула.

 

Повернутись Створено: 26 вересня 2016 року, 12:29 Переглядів: 1261

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація