Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині обговорили питання впровадження трансплантації Роздрукувати

За ініціативи голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення обласної Ради Ярослава Хребтія відбулася координаційна нарада з питань впровадження трансплантації у Вінницькій області.

Під головуванням першої заступниці голови облдержадміністрації Наталії Заболотної участь у нараді взяли радник Міністра охорони здоров’я України Дмитро Коваль, керівництво департаментів охорони здоров’я облдержадміністрації та Вінницької міської ради, представник Національної поліції України, директори лікувальних закладів вторинного та третинного рівня, представник Вінницького Національного медичного університету ім. М. І. Пирогова, експертна група з трансплантації.

 – В підсумку проведеної наради та обговорення важливих питань впровадження трансплантації визначили першочергові завдання, які необхідно вирішити в рамках запровадження системи у Вінницькій області, – прокоментував голова постійної комісії Ярослав Хребтій. – Закцентовано увагу на міжгалузевій співпраці для ефективної роботи системи. Дякую усім, хто долучився! Впевнений, що трансплантації у Вінницькому регіоні бути.

Варто зазначити, що Постановою Кабінету Міністрів України внесено зміни в постанови КМУ, в тому числі в «Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення оперативного лікування з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів». Таким чином, Вінницька обласна клінічна лікарня імені М. І. Пирогова обласної Ради та 10 лікарень з різних областей України отримали право провадити трансплантацію органів людині. Також у постанові опублікували тарифи на послуги з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів. В обласній лікарні вже є необхідне обладнання для трансплантації органів. Окрім того, всі послуги будуть оплачуватись Національною службою здоров’я України.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 3 вересня 2020 року, 09:54
Оновлено: 3 вересня 2020 року, 09:56
Переглядів: 470

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація