Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині обговорили пріоритетні завдання галузі ЖКГ Роздрукувати

30 травня у приміщенні Вінницької облдержадміністрації відбулось виїзне засідання колегії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. У роботі колегії взяли участь керівники профільного Міністерства – Геннадій Темник та Дмитро Ісаєнко, а також заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, заступник голови ОДА Роман Аксельрод, Вінницький міський голова Володимир Гройсман, працівники ЖКГ Вінниччини та інших областей України.

Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Темник повідомив присутнім членам колегії, що на виконання завдання Віце-прем'єр-міністра Олександра Вілкула у регіонах проведено аналіз стану об’єктів житлового фонду, теплопостачання, водопровідно-каналізаційного господарства та вулично-дорожньої мережі.

Відтак, на виконання ремонтних робіт у житловому фонді буде комплексно підготовлено 205 тис будинків (174,4 тис будинків комунальної власності, 19,7 тис будинків ОСББ та ЖБК, 1,7 тис будинків громадської (колективної) власності та 9,2 тис будинків відомчого житлового фонду). Будуть проведені ремонтні роботи покрівлі 32,5 тис будинків, замінені опалювальні системи 70 тис будинків.

Планується особлива увага підготовці закладів соціальної сфери, зокрема, будуть проведені ремонтно-профілактичні роботи у 19,5 тис шкіл, 14 тис дитсадків та 6,5 тис лікарнях.

Зазначено, що до зими буде підготовлено 24,5 тис км теплових мереж та замінено 492 км тепломереж. У рамках підготовки до нового опалювального сезону буде проведено комплекс ремонтних робіт на об’єктах водопостачання та водовідведення.

На колегії також обговорювалось питання «Про стан розроблення містобудівної документації і актуалізації генеральних планів населених пунктів та розвитку житлового будівництва» та «Про підвищення ролі місцевого самоврядування у забезпеченні соціально-економічного розвитку територій».

Повернутись Створено: 31 травня 2013 року, 10:22 Переглядів: 934

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація