23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині обговорили пріоритетні завдання галузі ЖКГ Роздрукувати

30 травня у приміщенні Вінницької облдержадміністрації відбулось виїзне засідання колегії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. У роботі колегії взяли участь керівники профільного Міністерства – Геннадій Темник та Дмитро Ісаєнко, а також заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, заступник голови ОДА Роман Аксельрод, Вінницький міський голова Володимир Гройсман, працівники ЖКГ Вінниччини та інших областей України.

Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Темник повідомив присутнім членам колегії, що на виконання завдання Віце-прем'єр-міністра Олександра Вілкула у регіонах проведено аналіз стану об’єктів житлового фонду, теплопостачання, водопровідно-каналізаційного господарства та вулично-дорожньої мережі.

Відтак, на виконання ремонтних робіт у житловому фонді буде комплексно підготовлено 205 тис будинків (174,4 тис будинків комунальної власності, 19,7 тис будинків ОСББ та ЖБК, 1,7 тис будинків громадської (колективної) власності та 9,2 тис будинків відомчого житлового фонду). Будуть проведені ремонтні роботи покрівлі 32,5 тис будинків, замінені опалювальні системи 70 тис будинків.

Планується особлива увага підготовці закладів соціальної сфери, зокрема, будуть проведені ремонтно-профілактичні роботи у 19,5 тис шкіл, 14 тис дитсадків та 6,5 тис лікарнях.

Зазначено, що до зими буде підготовлено 24,5 тис км теплових мереж та замінено 492 км тепломереж. У рамках підготовки до нового опалювального сезону буде проведено комплекс ремонтних робіт на об’єктах водопостачання та водовідведення.

На колегії також обговорювалось питання «Про стан розроблення містобудівної документації і актуалізації генеральних планів населених пунктів та розвитку житлового будівництва» та «Про підвищення ролі місцевого самоврядування у забезпеченні соціально-економічного розвитку територій».

Повернутись Створено: 31 травня 2013 року, 10:22 Переглядів: 821

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація