23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині обговорили проєкт Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року Роздрукувати

Сьогодні, 20 серпня, у обласному молодіжному центрі «Квадрат» за участю представників органів державної влади та місцевого самоврядування, бізнесу, інститутів громадянського суспільства Вінниччини, експертів, засобів масової інформації регіону відбулося розширене засідання робочої групи за напрямом «Область сталого гуманітарного розвитку» у рамках розроблення проєкту Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року.

Обговорення ініційовано Агенцією регіонального розвитку Вінницької області.

– Головне завдання стратегії полягає у забезпечені якісного та своєчасного надання комплексу соціально-економічних та культурних послуг жителям Вінницької області. Ми сподіваємося, що прийняття такої стратегії дозволить зробити життя вінничан більш комфортним, – відзначила модератор заходу, голова Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко.

Зазначимо, що до проєкту стратегії включено актуальні питання розвитку закладів освіти регіону та проведення освітньої реформи, доступності та розвитку системи інклюзивної освіти, децентралізації, ремонту та обладнання автомобільних шляхів у межах області, надання соціальних послуг та поліпшення соціальних стандартів, підвищення рівня громадської безпеки та багато інших.

Окрім того, важливе місце у стратегії за напрямом «Область сталого гуманітарного розвитку» займає питання розвитку громадянського суспільства, зокрема інституційної спроможності інститутів громадянського суспільства Вінниччини.

За словами голови Громадської ради при облдержадміністрації Пилипа Прудиуса, Громадська рада спрямовує свою діяльність на сприяння вирішенню актуальних питань регіональної політики.

– Налагоджено повноцінну комунікацію між обласною державною адміністрацією та Громадською радою: члени ради включені до комісій, що діють при структурних підрозділах обласної державної адміністрації, а також визначено працівників структурних підрозділів відповідальних за комунікацію з Громадською радою, – зазначив Пилип Прудиус.

Учасники заходу обговорили сильні та слабкі сторони стратегії, а також проблемні питання різних сфер та галузей представлених у ній.

Пропозиції та зауваження до проєкту Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року будуть опрацьовані та рекомендовані для включення до проєкту.

Повернутись Створено: 20 серпня 2019 року, 16:15 Переглядів: 171

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація