21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині обговорили проєкт Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року Роздрукувати

Сьогодні, 20 серпня, у обласному молодіжному центрі «Квадрат» за участю представників органів державної влади та місцевого самоврядування, бізнесу, інститутів громадянського суспільства Вінниччини, експертів, засобів масової інформації регіону відбулося розширене засідання робочої групи за напрямом «Область сталого гуманітарного розвитку» у рамках розроблення проєкту Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року.

Обговорення ініційовано Агенцією регіонального розвитку Вінницької області.

– Головне завдання стратегії полягає у забезпечені якісного та своєчасного надання комплексу соціально-економічних та культурних послуг жителям Вінницької області. Ми сподіваємося, що прийняття такої стратегії дозволить зробити життя вінничан більш комфортним, – відзначила модератор заходу, голова Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко.

Зазначимо, що до проєкту стратегії включено актуальні питання розвитку закладів освіти регіону та проведення освітньої реформи, доступності та розвитку системи інклюзивної освіти, децентралізації, ремонту та обладнання автомобільних шляхів у межах області, надання соціальних послуг та поліпшення соціальних стандартів, підвищення рівня громадської безпеки та багато інших.

Окрім того, важливе місце у стратегії за напрямом «Область сталого гуманітарного розвитку» займає питання розвитку громадянського суспільства, зокрема інституційної спроможності інститутів громадянського суспільства Вінниччини.

За словами голови Громадської ради при облдержадміністрації Пилипа Прудиуса, Громадська рада спрямовує свою діяльність на сприяння вирішенню актуальних питань регіональної політики.

– Налагоджено повноцінну комунікацію між обласною державною адміністрацією та Громадською радою: члени ради включені до комісій, що діють при структурних підрозділах обласної державної адміністрації, а також визначено працівників структурних підрозділів відповідальних за комунікацію з Громадською радою, – зазначив Пилип Прудиус.

Учасники заходу обговорили сильні та слабкі сторони стратегії, а також проблемні питання різних сфер та галузей представлених у ній.

Пропозиції та зауваження до проєкту Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року будуть опрацьовані та рекомендовані для включення до проєкту.

Повернутись Створено: 20 серпня 2019 року, 16:15 Переглядів: 222

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація