26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині обговорили тенденції розвитку електронного урядування та електронної демократії Роздрукувати

14 липня,  у рамках програми EGAP, відбувся тренінг з питань електронного урядування та демократії щодо обговорення змін до Закону України «Про національну програму інформатизації». Для обговорення реалізації регіональної програми «Електронна Вінниччина» були запрошені працівники місцевих органів влади, представники департаментів облдержадміністрації, райдержадміністрацій області, учасники робочої групи з питань реалізації спільного проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади», засоби масової інформації.

На тренінгу обласну Раду представляли керуючий справами виконавчого апарату Тетяна Яременко, працівники структурних управлінь і відділів Олег Лебедь, Тарас Рибіцький, Ярослав Ніколаєвський  та Олеся Панасюк.

З вітальним словом щодо регіональної програми інформатизації, шляхів втілення та очікування результатів від дії програми перед присутніми виступив перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.

Координатор освітньої компоненти програми EGAP, директор Інституту вищих керівних кадрів Андрій Семенченко проаналізував організаційно-правові механізми в сфері електронного урядування та електронної демократії в Україні. Зокрема зупинився на дотриманні правової політики щодо реалізації електронної демократії.

Крім того, обговорили виконання та реалізацію програми «Електронна Вінниччина», яка спрямована на запровадження технологій електронного урядування в діяльність місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області.

Програма розглядається як складова частина Національної програми інформатизації. Вона визначає комплекс пріоритетних завдань щодо   забезпечення інформаційних потреб громадян, суспільства та держави, сприяння соціально-економічному розвитку регіону шляхом упровадження сучасних та перспективних інформаційних технологій в усі сфери життєдіяльності регіону.

Старший науковий співробітник, начальник відділу експертизи проектів та програм інформатизації Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації Олег Бурба представив проект змін до закону України «Про національну програму інформатизації». Наостанок присутні на тренінгу взяли участь в обговоренні та підведенні підсумків. 

Повернутись Створено: 14 липня 2017 року, 15:06 Переглядів: 636

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація