29 травня о14.00 в приміщенні обласної Ради (303 кабінет) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації             

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

На Вінниччині обирали переможців конкурсу «Людина року – 2020» Роздрукувати

27 лютого 2020 року нагородять переможців обласного конкурсу «Людина року» за досягнення у 2019 році. Сьогодні, 11 лютого, відбулося засіданні конкурсної комісії з визначення переможців обласного конкурсу «Людина Року».

Участь у засіданні взяв заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, а також депутати обласної Ради Юрій Яремчук та Андрій Вигонюк. Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації адмініструванням конкурсу займається Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

На початку засідання Ігор Хміль зробив заяву.

– Подання різними інстанціями моєї кандидатури на цей конкурс відбувається уже вдруге, – сказав заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. – До цьогорічного конкурсу в номінації «Меценат року» мене подала Тростянецька селищна рада. Коли я про це дізнався, я поспілкувався з головою селищної ради Людмилою Червонецькою, пояснивши позицію, що негативно відношусь до цієї ідеї й відмовляюся від подачі моєї кандидатури вже вдруге. Однак, я щиро вдячний усій громаді селища Тростянець та голові селищної ради за довіру. Для мене найкращою нагородою є визнання громади. Я й надалі працюватиму на благо людей, які мене делегували до обласної Ради, та виконуватиму свої депутатські обов’язки, відстоюючи інтереси тростянчан. Тож, на початку засідання попросив конкурсну комісію підтримати мене у заяві зняти мою кандидатуру з розгляду.

Підтримавши мою позицію, конкурсна комісія прийняла рішення задля уникнення маніпуляцій зняти номінацію «Депутат року» та усіх претендентів, котрі є наразі депутатами.

– Я дуже поділяю думку заступника голови обласної Ради та заступника цієї конкурсної комісії Ігоря Хміля, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк. – По-перше, це правильно морально і високопорядно, а з іншого боку, як на мене, це правильне рішення у період передвиборчих перегонів, адже кожен депутат є представником певної політичної сили. Тому, аби нашу комісію не звинувачували у прихильності того, чи іншого депутата, номінацію «Депутат року» та претендентів у списку, котрі є наразі депутатами, ми не розглядатимемо.

Також під час засідання заяву про відкликання своєї кандидатури озвучив і однин із членів конкурсної комісії, голова громадської ради при облдержадміністрації Пилип Прудиус.

На засіданні розглянули понад 100 кандидатур вінничан, які мають професійні й суспільно-значимі досягнення для Вінницької області. Переможців обрали  у 33 номінаціях, а саме: «Регіональний лідер року», «Громадський діяч року», «Державний службовець року», «Діяч культури та мистецтва року», «Діяч освіти та науки року», «Берегиня роду», «Журналіст року», «Міський голова року», «Митець року», «Самоврядець року», «Лідер медичної галузі року», «Аграрій року», «Соціальний працівник року», «Торгівельна марка року», «Підприємець року», «Промисловець року», «Роботодавець року», «Спортсмен року», «Нова генерація року», «Герой року», «Меценат року», «Захисник України року», «Благодійник року», «Ресторатор року», «Лідер туристичної галузі року», «Багатодітна родина року», «Бізнесмен року», «Дизайнер року», «Фінансист року», «Обдарованість року», «Правник року», «Комунальник року», «Волонтер року».

Варто зазначити, що рішення, яке прийняла комісія, не підлягає оголошенню до моменту церемонії нагородження.

Повернутись Створено: 11 лютого 2020 року, 16:58 Переглядів: 646

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація