Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині офіційно представили нового начальника СБУ Роздрукувати

18 квітня у Вінниці відбулося офіційне представлення нового керівника управління Служби безпеки України у Вінницькій області. Відповідно до указу Президента України ним став  45-річний Ігор Шкурат. У заході взяв участь голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник.

Нагадаємо, що попередній начальник Сергій Ратієв був звільнений на виконання Закону України «Про очищення влади».  З початку квітня із 17 співробітників Служби безпеки в Україні, на які поширювалися заборони, передбачені цим Законом, уже звільнено 14.

Раніше Ігор Шкурат обіймав посаду заступника начальника УСБУ у Київській області.

Народився  Ігор Петрович  у селі Хоминці Роменського району Сумської області. Після закінчення школи навчався  у Київському загальновійськовому Червонопрапорному вищому військовому  училищі імені Фрунзе. У лавах держбезпеки – з вересня 1993 року.

У 1995-му закінчив Інститут підготовки кадрів СБУ. Був начальником відділу у центральному апараті СБУ у Києві. У травні 2005-го Ігоря Петровича призначили  заступником начальника УСБУ у Донецькій області – начальником відділу УСБУ в Маріуполі. 

Повернутись Створено: 18 квітня 2016 року, 17:25 Переглядів: 4711

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація