5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині патрульні поліцейські та нацгвардійці стали донорами крові для пацієнтів Роздрукувати

Патрульні поліцейські відвідали Вінницьку обласну станцію переливання крові, щоб стати донорами для тих, хто цього потребує.

 – Ми чудово усвідомлюємо, наскільки важливо, аби в лікарнях були достатні запаси крові для порятунку людей, особливо зараз, в умовах карантину, коли донорів значно менше, ніж зазвичай, –  інформують  у Патрульній  поліції. – Робимо це далеко не вперше і точно не востаннє, бо розуміємо, що, ставши донором крові, можна врятувати життя 3-м людям.

Медики на станції дотримуються абсолютно всіх правил карантину, перед початком процедури вимірюють температуру кожному, хто здає кров, а також проводять дезінфекцію.

12 поліцейських в загальній кількості поповнили банк крові приблизно на 6 л. На Вінниччині, як і в цілому по країні, спостерігається дефіцит донорської крові через запровадження карантину.

Донорів значно поменшало, лікарі б’ють на сполох: банки крові у вінницьких медичних закладах швидко спустошуються. Водночас у лікарнях не стало менше пацієнтів, їм потрібна кров різних груп.

Тож днями на прохання лікарів відгукнулись нацгвардійці військової частини 3008 Національної гвардії України – вони масово здавали кров для хворих пацієнтів.

Ця кров може врятувати чиєсь життя. Це обов’язок кожної людини, яка може це зробити, якщо ти здоровий. Зараз дуже багато людей, які лежать в лікарнях і потребують плазму, потребують кров, а її немає, вона скінчилася. Треба допомагати одне одному. Впевнений, що нас підтримають й інші військові частин., – зазначає нацгвардієць військової частини 3008 Юрій Солнічний.

Вінницькі нацгвардійці переконані – кров допоможе врятувати чиєсь життя. Тепер військові закликають приєднатися до цієї справи усіх небайдужих.

Попри карантин, Вінницький обласний центр служби крові працює у штатному режимі та просить вінничан стати донорами. Приміщення центру постійно дезінфікують, тож служба запрошує здати кров тих містян, які живуть поряд або можуть самостійно доїхати.

Для здачі крові потрібно:

– досягти повноліття й важити більше 50 кілограмів;

– не вживати алкоголь за 48 годин до здачі крові;

– не приймати лікарські засоби за 72 години до здачі крові;

– не палити протягом двох годин до процедури та протягом двох-трьох годин після;

– не вживати молочні продукти та жирну їжу за добу до здачі крові;

– мати при собі посвідчення особи;

– легко поснідати та випити півлітра води або чаю.

Центр працює щодня з 8 ранку до 14:30. Здати кров можна за адресою: вул. Пирогова, 48.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 4 травня 2020 року, 11:01 Переглядів: 89

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація