Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині перебуває делегація з Конецького повіту Сьвєнтокшиського воєводства Роздрукувати

26 жовтня, в рамках співпраці Погребищенського району з Конецьким повітом Сьвєнтокшиського воєводства, на Вінниччині перебуває польська делегація. До її складу увійшли староста Конецький Богдан Собонь, віце-староста Анджей Марек Ленарт, секретар повіту Збігнєв Садорскі, начальник відділу землеробства, охорони середовища і лісництва в повітовому Старостві в Коньскіх Вітольд Вуйчік та спеціаліст повітового Староства в Коньскіх Маріуш Фабішевскі.

Зустрічали делегацію заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук,  керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, голова Погребищенської районної ради Сергій Волинський та заступник голови районної ради Ігор Гордійчук.

Після участі у форумі сільських та селищних голів Погребищенського району та відвідин Погребищенського вищого професійного училища №42 польська делегація зустрілась із заступником голови обласної Ради Михайлом Кременюком.

– Вашому співробітництву з Погребищенським районом вже понад 12 років. Завдячуючи таким зв’язкам, ви маєте змогу знайомитись з Вінниччиною, її економічним потенціалом, налагоджувати партнерські стосунки. Радий вітати вас в нашому регіоні, сподіваюсь на поглиблення співпраці зі Сьвєнтокшиським воєводством саме через партнерство з повітами, – у своїй вітальній промові зазначив Михайло Володимирович.

В програмі перебування делегації  Конецького повіту – зустріч з активом польських національно-культурних спільнот Вінниччини та екскурсія в Національний музей-садибу М. І. Пирогова.

Повернутись Створено: 26 жовтня 2017 року, 15:49 Переглядів: 856

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація