Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині перебуває італійська делегація на чолі з Президентом АТ «Контаріна» Франко Занатою Роздрукувати

Сьогодні, 3 жовтня, голова обласної Ради Анатолій Олійник провів офіційну зустріч з італійською делегацією, яку представляли Президент АТ «Контаріна» Франко Заната, менеджер з міжнародного співробітництва АТ  «Контаріна» Марко Маттіелло, експерт з управління біовідходами, представник Аграрної школи дель Парко ді Монца Альберто Конфалоньєрі, спеціаліст з міжнародних проектів ТОВ «Формацйон» Кіара Палачетті, керівник проектів ЄС ТОВ «Формацйон» Сильвія Льюті.

Вінницьку сторону представляли заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков, директор комунального унітарного підприємства «ЕкоВін» Петро Гриневич, директор департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Володимир Ніценко. Обласну Асоціацію органів місцевого самоврядування представляв керівник Секретаріату Віктор Вікалюк, Агенцію регіонального розвитку Вінницької області  – директор Наталія Гижко.

– Сьогодні ми можемо говорити про те, що Вінниччина єдина серед областей України отримала грант на реалізацію спільного проекту з італійського стороною у галузі управління відходами. Наразі ми підійшли до завершення проекту, за результатами якого набули нового досвіду поводження з твердими побутовими відходами. Вперше ми працювали на рівні комунальних підприємств, адже сфери діяльності і АТ  «Контаріна», і КУП «ЕкоВін» схожі, в них майже однакові форми управління та організація роботи. Ознайомившись з роботою підприємства «Контаріна» ми зрозуміли, як працює система поводження з побутовими відходами, італійський досвід нас зацікавив. Наразі Вінниччина – на початку шляху з вирішення проблем поводження з твердими побутовими відходами. Сьогодні на міжнародній конференції ми більш плідно поспілкуємось в цьому напрямі. Вдячний Вам, пане Президенте, та Вашому колективу за можливість перейняти досвід та сподіваюсь на подальшу співпрацю і розвиток двосторонніх відносин, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник у своєму виступі.

Сторони обмінялись думками щодо подальшої плідної співпраці у впровадженні італійського досвіду технологій з переробки та поводження з твердими побутовими відходами. Також обговорили підписання Меморандуму про співробітництво, як інструменту економічного й соціального розвитку та європейської інтеграції.

Повернутись Створено: 3 жовтня 2017 року, 10:29 Переглядів: 603

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація