Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Ян Пєкло Роздрукувати

28 березня відбулась офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника, голови облдержадміністрації Валерія Коровія та заступника Вінницького міського голови Галини Якубович із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Яном Пєклом і Генеральним Консулом Республіки Польща у м. Вінниці Даміаном Цярціньскі.

Участь у зустрічі взяли Віце-консул з політичних питань Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці Агнєшка Гуральска, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

У ході зустрічі сторони обмінялись думками щодо продовження співпраці між двома країнами та обговорили перспективи посилення співробітництва Вінницької області з Лодзьким та Свєнтокшиським воєводствами Республіки Польщі.

– Продовжується співпраця нашого регіону з воєводствами Республіки Польщі. Щойно з Лодзя повернулась делегація з 27 освітян Вінниччини, які ознайомилася із роботою польських шкіл у невеликих муніципальних утвореннях і округах Лодзинського воєводства. Вчителі переймали досвід використання методів дискусій та активізації роботи учнів і вивчали питання, пов’язані зі створенням громадянського суспільства.  – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник під час офіційної зустрічі. – У переддень Великодня вітаю вас зі світлими святами, бажаю Божої благодаті, миру та продовження плідної співпраці між двома країнами.

Після обговорення соціально-політичної ситуації в країні та на Вінниччині, зокрема, делегації обмінялись пам’ятними подарунками і зробили спільне фото.

Під час офіційного перебування на Вінниччині Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Ян Пєкло та Генеральний Консул Республіки Польща у м. Вінниці Даміан Цярціньскі відвідають спільне польсько-українське підприємство «Барлінек Інвест» і Дім польської культури у місті Бар.

Варто зазначити, що Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Ян Пєкло вперше вперше перебуває на Вінниччині з офіційним візитом. У 2016 році рішенням Комісії польського Сейму у закордонних справах публіцист Ян Пєкло був призначений Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні.

Повернутись Створено: 28 березня 2018 року, 14:24 Переглядів: 929

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація