9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Ян Пєкло Роздрукувати

28 березня відбулась офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника, голови облдержадміністрації Валерія Коровія та заступника Вінницького міського голови Галини Якубович із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Яном Пєклом і Генеральним Консулом Республіки Польща у м. Вінниці Даміаном Цярціньскі.

Участь у зустрічі взяли Віце-консул з політичних питань Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці Агнєшка Гуральска, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

У ході зустрічі сторони обмінялись думками щодо продовження співпраці між двома країнами та обговорили перспективи посилення співробітництва Вінницької області з Лодзьким та Свєнтокшиським воєводствами Республіки Польщі.

– Продовжується співпраця нашого регіону з воєводствами Республіки Польщі. Щойно з Лодзя повернулась делегація з 27 освітян Вінниччини, які ознайомилася із роботою польських шкіл у невеликих муніципальних утвореннях і округах Лодзинського воєводства. Вчителі переймали досвід використання методів дискусій та активізації роботи учнів і вивчали питання, пов’язані зі створенням громадянського суспільства.  – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник під час офіційної зустрічі. – У переддень Великодня вітаю вас зі світлими святами, бажаю Божої благодаті, миру та продовження плідної співпраці між двома країнами.

Після обговорення соціально-політичної ситуації в країні та на Вінниччині, зокрема, делегації обмінялись пам’ятними подарунками і зробили спільне фото.

Під час офіційного перебування на Вінниччині Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Ян Пєкло та Генеральний Консул Республіки Польща у м. Вінниці Даміан Цярціньскі відвідають спільне польсько-українське підприємство «Барлінек Інвест» і Дім польської культури у місті Бар.

Варто зазначити, що Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Ян Пєкло вперше вперше перебуває на Вінниччині з офіційним візитом. У 2016 році рішенням Комісії польського Сейму у закордонних справах публіцист Ян Пєкло був призначений Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні.

Повернутись Створено: 28 березня 2018 року, 14:24 Переглядів: 1108

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація