23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Ян Пєкло Роздрукувати

28 березня відбулась офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника, голови облдержадміністрації Валерія Коровія та заступника Вінницького міського голови Галини Якубович із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Яном Пєклом і Генеральним Консулом Республіки Польща у м. Вінниці Даміаном Цярціньскі.

Участь у зустрічі взяли Віце-консул з політичних питань Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці Агнєшка Гуральска, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

У ході зустрічі сторони обмінялись думками щодо продовження співпраці між двома країнами та обговорили перспективи посилення співробітництва Вінницької області з Лодзьким та Свєнтокшиським воєводствами Республіки Польщі.

– Продовжується співпраця нашого регіону з воєводствами Республіки Польщі. Щойно з Лодзя повернулась делегація з 27 освітян Вінниччини, які ознайомилася із роботою польських шкіл у невеликих муніципальних утвореннях і округах Лодзинського воєводства. Вчителі переймали досвід використання методів дискусій та активізації роботи учнів і вивчали питання, пов’язані зі створенням громадянського суспільства.  – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник під час офіційної зустрічі. – У переддень Великодня вітаю вас зі світлими святами, бажаю Божої благодаті, миру та продовження плідної співпраці між двома країнами.

Після обговорення соціально-політичної ситуації в країні та на Вінниччині, зокрема, делегації обмінялись пам’ятними подарунками і зробили спільне фото.

Під час офіційного перебування на Вінниччині Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Ян Пєкло та Генеральний Консул Республіки Польща у м. Вінниці Даміан Цярціньскі відвідають спільне польсько-українське підприємство «Барлінек Інвест» і Дім польської культури у місті Бар.

Варто зазначити, що Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Ян Пєкло вперше вперше перебуває на Вінниччині з офіційним візитом. У 2016 році рішенням Комісії польського Сейму у закордонних справах публіцист Ян Пєкло був призначений Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні.

Повернутись Створено: 28 березня 2018 року, 14:24 Переглядів: 886

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація