Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині перебуває офіційна делегація Республіки Корея Роздрукувати

Сьогодні, 16 грудня, відбулась офіційна зустріч керівництва області з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні паном Кі-чанг Квоном, Консулом Республіки Корея в Україні паном Кван-хьон Со та адміністративним співробітником Консульського відділу паном Кьонгбе Джонгом. Вінниччину представляли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Владислав Скальський, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький та директор Департаменту міжрегіонального співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

Під час зустрічі голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив про важливість продовження співпраці з Республікою Корея та запевнив у всебічному сприянні зі сторони депутатського корпусу та обласної Ради реалізації спільних проєктів на теренах Вінниччини.

Сторони також обговорили подальші шляхи співпраці в інвестиційному, торговому та медичному напрямах, а також можливе співробітництво у галузі агропромислового комплексу із застосуванням сучасних ІТ-технологій.

Зокрема, обговорили створення на базі Вінницького національного медичного університету імені М.Пирогова спільного з Республікою Корея науково-дослідного центру, у якому розроблятимуть ліки від раку.  Варто зазначити, що на початку березня був підписаний Меморандум про співпрацю щодо створення такого центру.

Наостанок сторони офіційних делегацій обмінялись пам’ятними подарунками та зробили спільне фото.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні пан Кі-чанг Квон працює в державі з 2019 року. 7 червня він вручив копії вірчих грамот заступнику міністра закордонних справ України Сергію Кислиці, а 24 липня – вірчі грамоти Президенту України Володимиру Зеленському.

Повернутись Створено: 16 грудня 2019 року, 17:01 Переглядів: 388

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація