17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

На Вінниччині перебуває офіційна делегація Республіки Корея Роздрукувати

Сьогодні, 16 грудня, відбулась офіційна зустріч керівництва області з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні паном Кі-чанг Квоном, Консулом Республіки Корея в Україні паном Кван-хьон Со та адміністративним співробітником Консульського відділу паном Кьонгбе Джонгом. Вінниччину представляли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Владислав Скальський, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький та директор Департаменту міжрегіонального співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

Під час зустрічі голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив про важливість продовження співпраці з Республікою Корея та запевнив у всебічному сприянні зі сторони депутатського корпусу та обласної Ради реалізації спільних проєктів на теренах Вінниччини.

Сторони також обговорили подальші шляхи співпраці в інвестиційному, торговому та медичному напрямах, а також можливе співробітництво у галузі агропромислового комплексу із застосуванням сучасних ІТ-технологій.

Зокрема, обговорили створення на базі Вінницького національного медичного університету імені М.Пирогова спільного з Республікою Корея науково-дослідного центру, у якому розроблятимуть ліки від раку.  Варто зазначити, що на початку березня був підписаний Меморандум про співпрацю щодо створення такого центру.

Наостанок сторони офіційних делегацій обмінялись пам’ятними подарунками та зробили спільне фото.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні пан Кі-чанг Квон працює в державі з 2019 року. 7 червня він вручив копії вірчих грамот заступнику міністра закордонних справ України Сергію Кислиці, а 24 липня – вірчі грамоти Президенту України Володимиру Зеленському.

Повернутись Створено: 16 грудня 2019 року, 17:01 Переглядів: 485

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація