23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Качур взяв участь у нараді про підсумки реалізації Швейцарсько-українського проекту DESPRO Роздрукувати

10 лютого відбулось засідання Регіонального наглядового комітету з підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні DESPRO» у Вінницькій області, у якому взяли участь перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, виконувач обовязків директора Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Володимир Репей.

Проект DESPRO представляли керівник проекту «Підтримка децентралізації в Україні DESPRO» Оксана Гарнець та експерти проекту.

Відкриваючи засідання, перший заступник голови ОДА подякував представникам DESPRO за ефективну співпрацю, наголосивши на тому, що початковою метою його втілення була підтримка процесу децентралізації в українському суспільстві.

– Зараз ми виходимо на нову фазу співпраці по проекту, яка передбачає не просто спорудження водогонів як інженерних споруд, але й відповідальність громад за їх експлуатацію та утримання, – зазначив Андрій Гижко.

Підбиваючи підсумки реалізації Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні DESPRO» у Вінницькій області у 2015 році, Оксана Гарнець підкреслила: «З Вінницьким регіоном ми працюємо вже багато років. Це найбільш активна і динамічна область, де завжди відчувається підтримка і на місцях, і від обласної влади, що є оптимальним варіантом співпраці».

Як поінформувала керівник проекту DESPRO в Україні, проект взяв участь у співфінансуванні майже на 15 мільйонів гривень, з яких основні кошти пішли на побудову водогонів. У 2015 році було відібрано і розпочато 13 мікропроектів. Є ще 6 практично завершених мікропроектів, розпочатих у 2014 році, які очікують останнього траншу коштів.

Вона повідомила, що цього року було перераховано 6,3 млн. грн. на Тульчинський проект і ще 1 млн. грн. – на проект водовідведення в Іллінецькому районі.

Оксана Гарнець також розповіла про перші здобутки співпраці Проекту із об’єднаними територіальними громадами, висловивши занепокоєння відсутністю необхідних законодавчих напрацювань та узагальнень, що відчутно ускладнює роботу. Однак висловила сподівання, що такі необхідні законопроекти будуть прийняті вже найближчим часом.

Загалом керівник Проекту позитивно оцінила співпрацю із вінницькими громадами і повідомила, що подальші плани на 2016 рік – завершувати те, що вже розпочато, тобто, в останній рік ІІІ фази DESPRO оголошення нового конкурсу мікропроектів не планується.

Повернутись Створено: 11 лютого 2016 року, 18:39 Переглядів: 675

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація