Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Олександр Качур взяв участь у нараді про підсумки реалізації Швейцарсько-українського проекту DESPRO Роздрукувати

10 лютого відбулось засідання Регіонального наглядового комітету з підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні DESPRO» у Вінницькій області, у якому взяли участь перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, виконувач обовязків директора Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Володимир Репей.

Проект DESPRO представляли керівник проекту «Підтримка децентралізації в Україні DESPRO» Оксана Гарнець та експерти проекту.

Відкриваючи засідання, перший заступник голови ОДА подякував представникам DESPRO за ефективну співпрацю, наголосивши на тому, що початковою метою його втілення була підтримка процесу децентралізації в українському суспільстві.

– Зараз ми виходимо на нову фазу співпраці по проекту, яка передбачає не просто спорудження водогонів як інженерних споруд, але й відповідальність громад за їх експлуатацію та утримання, – зазначив Андрій Гижко.

Підбиваючи підсумки реалізації Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні DESPRO» у Вінницькій області у 2015 році, Оксана Гарнець підкреслила: «З Вінницьким регіоном ми працюємо вже багато років. Це найбільш активна і динамічна область, де завжди відчувається підтримка і на місцях, і від обласної влади, що є оптимальним варіантом співпраці».

Як поінформувала керівник проекту DESPRO в Україні, проект взяв участь у співфінансуванні майже на 15 мільйонів гривень, з яких основні кошти пішли на побудову водогонів. У 2015 році було відібрано і розпочато 13 мікропроектів. Є ще 6 практично завершених мікропроектів, розпочатих у 2014 році, які очікують останнього траншу коштів.

Вона повідомила, що цього року було перераховано 6,3 млн. грн. на Тульчинський проект і ще 1 млн. грн. – на проект водовідведення в Іллінецькому районі.

Оксана Гарнець також розповіла про перші здобутки співпраці Проекту із об’єднаними територіальними громадами, висловивши занепокоєння відсутністю необхідних законодавчих напрацювань та узагальнень, що відчутно ускладнює роботу. Однак висловила сподівання, що такі необхідні законопроекти будуть прийняті вже найближчим часом.

Загалом керівник Проекту позитивно оцінила співпрацю із вінницькими громадами і повідомила, що подальші плани на 2016 рік – завершувати те, що вже розпочато, тобто, в останній рік ІІІ фази DESPRO оголошення нового конкурсу мікропроектів не планується.

Повернутись Створено: 11 лютого 2016 року, 18:39 Переглядів: 792

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація