5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині підтвердили 54 випадки захворювання на COVID-19 Роздрукувати

Станом на 2 квітня у Вінницькій області зареєстровано 133 підозри на коронавірусну інфекцію. У 75 випадках COVID-19 не виявлено. Однак,  станом на ранок сьогоднішнього дня в області лабораторно підтверджено 54 випадки захворювання на коронавірус, в тому числі і в чотирьох дітей. Двоє дітей з м.Вінниці, одна дитина з Чернівецького району, а також діагноз підтвердився в однієї дитини з Гайсинського району.

Загалом, станом на ранок 2 квітня в лабораторіях обласного лабораторного Центру МОЗ  було протестовано 849 зразків матеріалів.

Пацієнти з лабораторно підтвердженими випадками  та  з підозрою на COVID-19 перебувають на стаціонарному лікуванні в боксованих  палатах під постійним медичним спостереженням. Наразі визначені контактні особи, які самоізольовані та знаходяться під медико-санітарним наглядом.

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані: у м. Вінниці – 42, у Гайсинському районі – 2 випадки, в м. Ладижин – 1, у Вінницькому районі – 2, у Чернівецькому районі – 1, у Жмеринському районі – 2, в Липовецькому районі – 1, у Крижопільському районі – 2, у Хмільницькому районі – 1.

Для проведення досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції закуплено та отримано по гуманітарній допомозі 49 наборів діагностичних тест-систем. Наразі у наявності 3900 ПЛР-тестів, які використають для досліджень. На сьогодні в осередках спалаху коронавірусної інфекції проводиться епідрозслідування.

Повернутись Створено: 2 квітня 2020 року, 12:32 Переглядів: 225

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація