29 жовтня о 9.30 в приміщенні обласної Ради (4 поверх)  засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики; о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудуться засідання 13 чергової сесії й постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

На Вінниччині планують провести флешмоб до Міжнародного дня студента Роздрукувати

13 жовтня заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк провів засідання організаційного комітету з  підготовки та проведення Міжнародного дня студента. Участь у засіданні взяли голова постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту Наталя Замкова, керівниця управління культури та мистецтв облдержадміністрації Ольга Дернова, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк та очільниця Вінницького обласного молодіжного центру «Квадрат» Наталя Штогрин.

Учасники зібрання обговорили низку заходів, які планується провести 17 листопада у вищих навчальних закладах Вінниччини.

– Напередодні Міжнародного дня студента, 16 листопада, планується провести низку заходів для студентської молоді Вінниччини. Університети, училища, коледжі – всі навчальні заклади, студентська молодь братимуть участь у заходах. Родзинкою запланованого святкування буде флешмоб. Його готуватимуть виші області, а відбудеться він на Європейській площі у Вінниці, – зазначила керівниця обласного молодіжного центру «Квадрат» Наталя Штогрин.

За її словами, ініціатором проведення заходів до Дня студента виступає Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат». Завдяки підтримці обласної Ради, постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту, департаментів соціальної політики та освіти і науки, управління культури і мистецтв облдержадміністрації для молоді також відбудеться дискотека, розіграш призів, конкурси, онлайн акції. Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації будуть нагороджені переможці – кращі студенти, активісти у сфері молодіжної політики.

– Акцентуватимемо свою увагу, в першу чергу, на студентах, які активно займаються просуванням саме молодіжної політики. Кожен університет створить свою локацію з презентаційними матеріалами. Пригощатимемо учасників кавою зі смаколиками. Завершимо це дійство великою дискотекою  на Європейській площі. Хочемо зробити дійсно масштабний яскравий та незабутній молодіжний захід,  – додала Наталя Штогрин.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 13 жовтня 2021 року, 11:00 Переглядів: 580

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація