Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

На Вінниччині планують розробити Програму про розвиток кіномистецтва Роздрукувати

13 вересня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів робочу нараду з начальником управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіславом Городинським. За участі заступника директора обласного комунального підприємства «Вінницякіно» Валентини Погребняк та головного інженера Миколи Олійника обговорили створення нової комунальної установи «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля», її штатну чисельність та основні стратегічні напрями діяльності новоутвореного Центру.

Окрім того, окреслили низку стратегічних напрямів розвитку установи – кінопрокат, презентації, соціальні проекти та ролики, спрямовані на виховання і розвиток дітей.

Також розглянули пропозицію про створення на базі установи музею етнографічного мистецтва та ретро-кіно. Учасники наради обговорили можливість відкриття музею під відкритим небом з кузнею та гончарством, задля доцільного використання вільної території біля установи. Таким чином, за допомогою раціонального використання вільних приміщень, є можливість створити історичний та культурно-мистецький комплекс для національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк запропонував розробити Програму про розвиток кіномистецтва на Вінниччині та визначити на найближчі п’ять років стратегічні кроки, які дадуть поштовх рухатись в сучасному світі та розвиватись комунальній установі «Кіно-Поділля».

На сесії обласної Ради депутати планують розглянути впорядкування штатної чисельності комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля».

Повернутись Створено: 13 вересня 2017 року, 12:20 Переглядів: 881

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація