Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

На Вінниччині планують розробити Програму про розвиток кіномистецтва Роздрукувати

13 вересня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів робочу нараду з начальником управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіславом Городинським. За участі заступника директора обласного комунального підприємства «Вінницякіно» Валентини Погребняк та головного інженера Миколи Олійника обговорили створення нової комунальної установи «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля», її штатну чисельність та основні стратегічні напрями діяльності новоутвореного Центру.

Окрім того, окреслили низку стратегічних напрямів розвитку установи – кінопрокат, презентації, соціальні проекти та ролики, спрямовані на виховання і розвиток дітей.

Також розглянули пропозицію про створення на базі установи музею етнографічного мистецтва та ретро-кіно. Учасники наради обговорили можливість відкриття музею під відкритим небом з кузнею та гончарством, задля доцільного використання вільної території біля установи. Таким чином, за допомогою раціонального використання вільних приміщень, є можливість створити історичний та культурно-мистецький комплекс для національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк запропонував розробити Програму про розвиток кіномистецтва на Вінниччині та визначити на найближчі п’ять років стратегічні кроки, які дадуть поштовх рухатись в сучасному світі та розвиватись комунальній установі «Кіно-Поділля».

На сесії обласної Ради депутати планують розглянути впорядкування штатної чисельності комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля».

Повернутись Створено: 13 вересня 2017 року, 12:20 Переглядів: 912

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація