Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині планують розробити Програму про розвиток кіномистецтва Роздрукувати

13 вересня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів робочу нараду з начальником управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіславом Городинським. За участі заступника директора обласного комунального підприємства «Вінницякіно» Валентини Погребняк та головного інженера Миколи Олійника обговорили створення нової комунальної установи «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля», її штатну чисельність та основні стратегічні напрями діяльності новоутвореного Центру.

Окрім того, окреслили низку стратегічних напрямів розвитку установи – кінопрокат, презентації, соціальні проекти та ролики, спрямовані на виховання і розвиток дітей.

Також розглянули пропозицію про створення на базі установи музею етнографічного мистецтва та ретро-кіно. Учасники наради обговорили можливість відкриття музею під відкритим небом з кузнею та гончарством, задля доцільного використання вільної території біля установи. Таким чином, за допомогою раціонального використання вільних приміщень, є можливість створити історичний та культурно-мистецький комплекс для національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк запропонував розробити Програму про розвиток кіномистецтва на Вінниччині та визначити на найближчі п’ять років стратегічні кроки, які дадуть поштовх рухатись в сучасному світі та розвиватись комунальній установі «Кіно-Поділля».

На сесії обласної Ради депутати планують розглянути впорядкування штатної чисельності комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля».

Повернутись Створено: 13 вересня 2017 року, 12:20 Переглядів: 964

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація