9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині планують створити громадську раду освітян Роздрукувати

Громадську раду освітян Вінниччини хоче створити депутат обласної Ради Людмила Куликівська. За її інформацією, ситуація в системі освіти сьогодні складна – не вистачає дошкільних закладів, закриваються школи у селах.

– Я передзвонила депутатам районих та міських рад в області і запропонувала створити громадську раду освітян Вінниччини. Дехто відгукнувся, дехто проігнорував, – зауважила Людмила Куликівська. – Така рада потрібна, адже вона б допомогла вирішувати проблеми педагогів, і в першу чергу, вирішувати проблеми дітей. Я – завідувач дитячим садочком, і нам просто пощастило, що мер Козятина розуміє проблеми нашого дошкільного закладу та допомагає. Але ж не всюди так. Сьогодні дитсадки не забезпечені необхідним обладнанням, меблями, доволі часто фінансуються за остаточним принципом.

За словами депутата, наразі вкрай необхідно прийняти новий закон про дошкільну освіту, заборонити закривати дитячі садочки і якомога більше відкривати нових.

Повернутись Створено: 17 листопада 2016 року, 11:29 Переглядів: 856

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація