23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині побачив світ альманах «Русалка Дністровая» Роздрукувати

14 листопада у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К.А.Тімірязєва відбулася презентація альманаху «Русалка Дністровая». Це – культурологічний, науково-пізнавальний літературно-краєзнавчий збірник, котрий виник у рамках однойменного Всеукраїнського міжнародного літературного свята.

Його ініціаторами виступили письменники Вінниччини на чолі з головою обласної організації Спілки письменників України Михайлом Каменюком та головою постійної комісії обласної Ради з питань культури, духовності та історичної спадщини Михайлом Вдовцовим.

Підтримку публікації альманаху надали Вінницька обласна Рада, обласна державна адміністрація, Благодійний фонд «Батьківська земля» та Єврорегіон «Дністер».

Ще раніше голова обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк зауважив, що альманах «Русалка Дністровая» – це глибока патріотична справа, місія якої – зміцнити дружбу українців зі своїми сусідами – жителями Молдови та Придністров’я. С.Татусяк висловив впевненість, що альманах стане літературною візитівкою Вінниччини та Єврорегіону «Дністер».

Від імені голови учасників презентації привітав заступник директора Координаційного Центру Єврорегіону «Дністер» Дмитро Дідик.

– Єврорегіон як організація, що працює в культурному, соціальному, економічному напрямах, активно підтримувала створення альманаху «Русалка Дністровая». Ми щиро вдячні Каменюку Михайлу Феодосійовичу за те, що він був мотором у даній страві і довів її до завершення. «Дністер» і надалі підтримуватиме проекти, що сприятимуть культурному зближенню українського та молдовського народів, – висловив позицію керівництва єврорегіону Д.Дідик.

Як повідомив Михайло Каменюк, у створенні першого випуску альманаху «Русалка Дністровая» взяли участь понад півсотні авторів, серед яких – учені Придністровського університету ім.Т.Г.Шевченка у м.Тирасполі, Українська вільна академія наук у США, письменники наддністрянських областей України, учасники краєзнавчих конференцій, що проходять на базі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва.

Крім того, Могилів-Подільська райдержадміністрація та районна рада спільно з Національною спілкою письменників України встановили премію «Русалка Дністрова» за кращу публікацію у альманасі. Першим лауреатом цієї нагороди став відомий український письменник з Івано-Франківська Степан Пушик за публікацію етнологічного дослідження «Скриня давніх скарбів».

Нині формується другий випуск альманаху «Русалка Дністровая», своєрідного підручника-хрестоматії з історії нашого краю. До участі у ньому запрошуються науковці, журналісти, літератори, педагоги, працівники культури, усі небайдужі люди, котрі займаються краєзнавством, історичним пошуком.

 

Повернутись Створено: 15 листопада 2013 року, 10:52 Переглядів: 1580

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація