21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині побачив світ альманах «Русалка Дністровая» Роздрукувати

14 листопада у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К.А.Тімірязєва відбулася презентація альманаху «Русалка Дністровая». Це – культурологічний, науково-пізнавальний літературно-краєзнавчий збірник, котрий виник у рамках однойменного Всеукраїнського міжнародного літературного свята.

Його ініціаторами виступили письменники Вінниччини на чолі з головою обласної організації Спілки письменників України Михайлом Каменюком та головою постійної комісії обласної Ради з питань культури, духовності та історичної спадщини Михайлом Вдовцовим.

Підтримку публікації альманаху надали Вінницька обласна Рада, обласна державна адміністрація, Благодійний фонд «Батьківська земля» та Єврорегіон «Дністер».

Ще раніше голова обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк зауважив, що альманах «Русалка Дністровая» – це глибока патріотична справа, місія якої – зміцнити дружбу українців зі своїми сусідами – жителями Молдови та Придністров’я. С.Татусяк висловив впевненість, що альманах стане літературною візитівкою Вінниччини та Єврорегіону «Дністер».

Від імені голови учасників презентації привітав заступник директора Координаційного Центру Єврорегіону «Дністер» Дмитро Дідик.

– Єврорегіон як організація, що працює в культурному, соціальному, економічному напрямах, активно підтримувала створення альманаху «Русалка Дністровая». Ми щиро вдячні Каменюку Михайлу Феодосійовичу за те, що він був мотором у даній страві і довів її до завершення. «Дністер» і надалі підтримуватиме проекти, що сприятимуть культурному зближенню українського та молдовського народів, – висловив позицію керівництва єврорегіону Д.Дідик.

Як повідомив Михайло Каменюк, у створенні першого випуску альманаху «Русалка Дністровая» взяли участь понад півсотні авторів, серед яких – учені Придністровського університету ім.Т.Г.Шевченка у м.Тирасполі, Українська вільна академія наук у США, письменники наддністрянських областей України, учасники краєзнавчих конференцій, що проходять на базі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва.

Крім того, Могилів-Подільська райдержадміністрація та районна рада спільно з Національною спілкою письменників України встановили премію «Русалка Дністрова» за кращу публікацію у альманасі. Першим лауреатом цієї нагороди став відомий український письменник з Івано-Франківська Степан Пушик за публікацію етнологічного дослідження «Скриня давніх скарбів».

Нині формується другий випуск альманаху «Русалка Дністровая», своєрідного підручника-хрестоматії з історії нашого краю. До участі у ньому запрошуються науковці, журналісти, літератори, педагоги, працівники культури, усі небайдужі люди, котрі займаються краєзнавством, історичним пошуком.

 

Повернутись Створено: 15 листопада 2013 року, 10:52 Переглядів: 1643

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація