Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині побувала делегація Посольства США в Україні Роздрукувати

16 жовтня Вінниччину відвідала делегація Посольства США в Україні. В рамках візиту відбулась зустріч керівництва Вінницької області та міста Вінниці з Надзвичайним та Повноважниим Послом, Координатором допомоги США Україні Кліффордом Бондом та іншими членами делегації – представниками USAID.

Нашу область представляли перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, в.о. Вінницького міського голови, секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов та інші посадові особи обласних структурних підрозділів.

В рамках двосторонньої зустрічі були обговорені такі питання: про підготовку до позачергових парламентських виборів, які відбудуться 26 жовтня 2014 року; децентралізація влади між центром та регіонами; електронний уряд, розвиток місцевого самоврядування та засобів масової інформації; інші програми необхідної допомоги в регіоні.

Як зазначив Надзвичайний та Повноважниий Посол, Координатор допомоги США Україні Кліффорд Бонд, це перші відвідини Вінниччини американською делегацією у такому складі.

– Я перебуваю у вас з квітня цього року і займаюся питаннями координації різноманітної діяльності, яка проводиться Посольством США в Україні. Одне із завдань якої – перенести русло цієї діяльності з Києва у регіони, зокрема, децентралізувати повноваження влади і передавати їх на місця. Я сподіваюся, що після виборів це буде одне із головних завдань нового Уряду, і ми хочемо бути партнерами регіонів у цих заходах, – підкреслив Кліффорд Бонд, озвучуючи свою місію та мету візиту їхньої делегації до нашої області.

– Питання децентралізації є одним із пріоритетів обласної влади, – зауважив під час зустрічі перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

– Ще 3 року тому обласною Радою була прийнята концепція реформи місцевого самоврядування, яка відповідає Європейській хартії місцевого самоврядування. Інститутом стратегічних досліджень Вінницька область рекомендована для впровадження пілотного проекту реформи місцевого самоврядування, оскільки в нас є значні напрацювання і саме головне – підготовлені кадри. Нами вже апробовано діяльність органів місцевого самоврядування на самому низовому рівні при складанні стратегії розвитку територіальних громад Вінницької області до 2020 року. Хотів би сказати, що багато із зазначених напрацювань та пропозицій нашого депутатського корпусу і місцевої влади, що стосуються цих питань, ввійшли до урядових проектів, які внесені на розгляд до нашого парламенту. Тому сьогодні це – одна із пріоритетних тем, про яку ми можемо заявити, – наголосив Ігор Кревський, підсумовуючи свій діалог із представниками делегації.

Повернутись Створено: 16 жовтня 2014 року, 15:58 Переглядів: 811

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація