23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині побувала делегація Посольства США в Україні Роздрукувати

16 жовтня Вінниччину відвідала делегація Посольства США в Україні. В рамках візиту відбулась зустріч керівництва Вінницької області та міста Вінниці з Надзвичайним та Повноважниим Послом, Координатором допомоги США Україні Кліффордом Бондом та іншими членами делегації – представниками USAID.

Нашу область представляли перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, в.о. Вінницького міського голови, секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов та інші посадові особи обласних структурних підрозділів.

В рамках двосторонньої зустрічі були обговорені такі питання: про підготовку до позачергових парламентських виборів, які відбудуться 26 жовтня 2014 року; децентралізація влади між центром та регіонами; електронний уряд, розвиток місцевого самоврядування та засобів масової інформації; інші програми необхідної допомоги в регіоні.

Як зазначив Надзвичайний та Повноважниий Посол, Координатор допомоги США Україні Кліффорд Бонд, це перші відвідини Вінниччини американською делегацією у такому складі.

– Я перебуваю у вас з квітня цього року і займаюся питаннями координації різноманітної діяльності, яка проводиться Посольством США в Україні. Одне із завдань якої – перенести русло цієї діяльності з Києва у регіони, зокрема, децентралізувати повноваження влади і передавати їх на місця. Я сподіваюся, що після виборів це буде одне із головних завдань нового Уряду, і ми хочемо бути партнерами регіонів у цих заходах, – підкреслив Кліффорд Бонд, озвучуючи свою місію та мету візиту їхньої делегації до нашої області.

– Питання децентралізації є одним із пріоритетів обласної влади, – зауважив під час зустрічі перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

– Ще 3 року тому обласною Радою була прийнята концепція реформи місцевого самоврядування, яка відповідає Європейській хартії місцевого самоврядування. Інститутом стратегічних досліджень Вінницька область рекомендована для впровадження пілотного проекту реформи місцевого самоврядування, оскільки в нас є значні напрацювання і саме головне – підготовлені кадри. Нами вже апробовано діяльність органів місцевого самоврядування на самому низовому рівні при складанні стратегії розвитку територіальних громад Вінницької області до 2020 року. Хотів би сказати, що багато із зазначених напрацювань та пропозицій нашого депутатського корпусу і місцевої влади, що стосуються цих питань, ввійшли до урядових проектів, які внесені на розгляд до нашого парламенту. Тому сьогодні це – одна із пріоритетних тем, про яку ми можемо заявити, – наголосив Ігор Кревський, підсумовуючи свій діалог із представниками делегації.

Повернутись Створено: 16 жовтня 2014 року, 15:58 Переглядів: 785

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація