5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині побував Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов Роздрукувати

У рамках робочої поїздкипосадовець ознайомився з реалізацією ключових соціальних проєктів, а також оглянув хід будівництва добудови головного корпусу клінічної лікарні швидкої медичної допомоги по вулиці Київській, 68 у м. Вінниці.

В цьому закладі передбачено створення необхідних умов для надання висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги в умовах цілодобового стаціонару з гострими станами, що потребують високої інтенсивності лікування та догляду.

До головного корпусу клінічної лікарні швидкої медичної допомоги запроєктовано добудову триповерхової будівлі приймально-діагностичного відділення інтенсивної терапії з ургентним операційним блоком на 4 операційні та відділення інтенсивної терапії.

– Лікарня підпадає під ті проєкти, які фінансуються Державним фондом регіонального розвитку. Я вважаю, що наша основна мета – добудувати її разом. Особливо важливо цього року побудувати справжній комплекс, завдяки якому ми зможемо боротися із тими проблемами, які спостерігаємо зараз, –  зауважив міністр Олексій Чернишов

Проєкт розпочато у 2017 році, восени цього року планується повністю завершити цей об’єкт. На сьогодні тут проводяться внутрішні роботи. Загалом, будівельну частину виконано на 50%. Стосовно обладнання, то відповідне устаткування придбано за тендерними процедурами на 86,5%. Сьогодні на ці цілі в міському бюджеті передбачено майже 58 млн грн, наразі від загальної суми використано 9 млн грн.

У зазначеному об’єкті закладено реалізацію державного проєкту щодо відділення екстреної медичної допомоги в межах реформування, що передбачає встановлення сучасного потужного обладнання та реконструкцію приміщень.

Зокрема, тут передбачено роботу зони досліджень, лабораторної та діагностичної зон, а також зміну маршруту пацієнта.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 5 травня 2020 року, 16:36
Оновлено: 6 травня 2020 року, 09:33
Переглядів: 92

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація