Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

На Вінниччині працюватимуть інспектори служби освітньої безпеки Роздрукувати

Із початку нового навчального року в закладах освіти Калинівської громади працюватимуть інспектори служби освітньої безпеки. П’ять кандидатів на цю посаду пройшли конкурсний відбір, проходять навчання  та приступлять до виконання своїх обов’язків із першого вересня.

Офіцери СОБ стануть медіаторами між адміністраціями шкіл, батьківськими комітетами й дітьми та разом із педагогами працюватимуть над створенням безпечного середовища для дітей.

До повноважень поліцейських входитиме пропускний режим, комунікація з екстреними службами, виклик поліції та особисте реагування на правопорушення.  Один із найважливіших моментів у роботі – спілкування з дітьми у навчальному закладі, зокрема – про загрозу вибухонебезпечних та будь-яких невідомих предметів, з якими дитина може стикнутися.

– В умовах війни – це дуже важливий та необхідний проєкт, який покликаний забезпечити безпечне середовище, в якому зростатимуть діти, – зазначає Калинівський міський  голова Василь Поліщук. – На органи місцевого самоврядування покладається облаштування кабінетами з меблями та оргтехнікою. З цього питання ми вже ведемо перемовини з правоохоронцями.

За умовами проєкту, в першу чергу офіцерами безпеки будуть забезпечені найбільші навчальні заклади громади: ліцеї №1, №2, №3 м. Калинівки, опорні заклади загальної середньої освіти-ліцеї з дошкільними підрозділами с. Корделівка та с. Дружелюбівка та ліцеї сіл Палівка, Сальник і Нова Гребля.

Проєкт «Офіцери служби освітньої безпеки» реалізується Міністерством освіти і науки України, Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією. Його мета – захистити дітей у школах в умовах повномасштабної війни та створити безпекове середовище після війни.

Повернутись Створено: 9 липня 2024 року, 09:32

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація