Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині презентовано дванадцятитомне видання письменника Василя Кобця Роздрукувати

7 червня в приміщенні Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва відбувся творчий вечір поета, письменника, громадського діяча, члена Національної спілки письменників України Василя Кобця.

Участь в урочистостях взяли голова облдержадміністрації Валерій Коровій, депутати обласної Ради Жанна Дмитренко, Тарас Кобець, поціновувачі творчості письменника, молодь, студенти, друзі.

У програмі музично-поетичного вечора «У товаристві Кобця Василя...» презентували дванадцятитомне видання автора та особисту веб-сторінку kobets.in.ua. Модератором свята виступила відома поетеса, депутат обласної Ради Жанна Дмитренко.

Прозвучали вірші про рідну Україну, про щиру мову, про відчайдушність та кохання. Лунали пісні хору «Добродар», чарівного тріо, що виконали рядки, які здатні чарувати, підбадьорювати, надихати на боротьбу або, навпаки, заспокоювати й зцілювати душу.

Юні поетеси читали твори Василя Кобця. Поет, прозаїк, літературознавець і критик Ірина Зелененька провела детальний аналіз творчості автора. На свято завітали поважні гості, молодіжні колективи представники громадських організацій та видавництва «Твори».

Повернутись Створено: 8 червня 2018 року, 12:35 Переглядів: 544

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація