23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині презентовано дванадцятитомне видання письменника Василя Кобця Роздрукувати

7 червня в приміщенні Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва відбувся творчий вечір поета, письменника, громадського діяча, члена Національної спілки письменників України Василя Кобця.

Участь в урочистостях взяли голова облдержадміністрації Валерій Коровій, депутати обласної Ради Жанна Дмитренко, Тарас Кобець, поціновувачі творчості письменника, молодь, студенти, друзі.

У програмі музично-поетичного вечора «У товаристві Кобця Василя...» презентували дванадцятитомне видання автора та особисту веб-сторінку kobets.in.ua. Модератором свята виступила відома поетеса, депутат обласної Ради Жанна Дмитренко.

Прозвучали вірші про рідну Україну, про щиру мову, про відчайдушність та кохання. Лунали пісні хору «Добродар», чарівного тріо, що виконали рядки, які здатні чарувати, підбадьорювати, надихати на боротьбу або, навпаки, заспокоювати й зцілювати душу.

Юні поетеси читали твори Василя Кобця. Поет, прозаїк, літературознавець і критик Ірина Зелененька провела детальний аналіз творчості автора. На свято завітали поважні гості, молодіжні колективи представники громадських організацій та видавництва «Твори».

Повернутись Створено: 8 червня 2018 року, 12:35 Переглядів: 515

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація