23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині презентували історичну книгу про Борівку Роздрукувати

Днями у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім.К.А.Тімірязєва відбулася презентація нової книги Вадима Вітковського «Повій, вітре,.. або Тіні незабутих предків». Автор – письменник-публіцист, головний редактор журналу «Вінницький край», радник голови обласної Ради. Його книга – про село Борівка Чернівецького району Вінницької області та людей, які його прославили.

Привітати прозаїка з доробком прийшли від імені голови обласної Ради заступник керівника виконавчого апарату - керуючий справами Степан Нешик, від депутатського корпусу – депутат облради, головний лікар Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Тетяна Антонець.

До речі, видання побачило світ за сприяння депутатки, яка родом з Борівки, де мешкають її батьки, які також поділилися інформацією про історичне минуле населеного пункту. Фінансову ж допомогу у публікації книги надав Фонд Володимира Продивуса, народного депутата України від Вінниччини.

За словами Вадима Вітковського, роботу над книгою він розпочав 37 років.

– Я присвятив її своїм землякам, знаним і незнаним, аби вони та їх життєві історії залишилися не лише в пам’яті, але й на сторінках видання, – прокоментував мету створення книги автор.

Зокрема, він інформує читачів, що у ХХ столітті село дало світові трьох Героїв Радянського Союзу, Героя Соціалістичної Праці, учасника Олімпійських ігор, вчених, відомих лікарів, учителів, артистів.

– Ця книга – важлива страва не тільки для громади Борівки, а й для Чернівецького району, для всієї Вінницької області. Це приклад того, як треба шанувати історію своєї малої Батьківщини, – сказав під час презентації С.Нешик.

Наразі книгу видано накладом у 500 примірників, але земляки автора і літературознавці переконанні, що «Повій, вітре,.. або Тіні незабутих предків» матиме популярність, відтак додатковий наклад не забариться.

 

 

Повернутись Створено: 10 жовтня 2013 року, 12:59 Переглядів: 1410

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація