Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині презентували історичну книгу про Борівку Роздрукувати

Днями у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім.К.А.Тімірязєва відбулася презентація нової книги Вадима Вітковського «Повій, вітре,.. або Тіні незабутих предків». Автор – письменник-публіцист, головний редактор журналу «Вінницький край», радник голови обласної Ради. Його книга – про село Борівка Чернівецького району Вінницької області та людей, які його прославили.

Привітати прозаїка з доробком прийшли від імені голови обласної Ради заступник керівника виконавчого апарату - керуючий справами Степан Нешик, від депутатського корпусу – депутат облради, головний лікар Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Тетяна Антонець.

До речі, видання побачило світ за сприяння депутатки, яка родом з Борівки, де мешкають її батьки, які також поділилися інформацією про історичне минуле населеного пункту. Фінансову ж допомогу у публікації книги надав Фонд Володимира Продивуса, народного депутата України від Вінниччини.

За словами Вадима Вітковського, роботу над книгою він розпочав 37 років.

– Я присвятив її своїм землякам, знаним і незнаним, аби вони та їх життєві історії залишилися не лише в пам’яті, але й на сторінках видання, – прокоментував мету створення книги автор.

Зокрема, він інформує читачів, що у ХХ столітті село дало світові трьох Героїв Радянського Союзу, Героя Соціалістичної Праці, учасника Олімпійських ігор, вчених, відомих лікарів, учителів, артистів.

– Ця книга – важлива страва не тільки для громади Борівки, а й для Чернівецького району, для всієї Вінницької області. Це приклад того, як треба шанувати історію своєї малої Батьківщини, – сказав під час презентації С.Нешик.

Наразі книгу видано накладом у 500 примірників, але земляки автора і літературознавці переконанні, що «Повій, вітре,.. або Тіні незабутих предків» матиме популярність, відтак додатковий наклад не забариться.

 

 

Повернутись Створено: 10 жовтня 2013 року, 12:59 Переглядів: 1453

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація