Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині презентували історичну книгу про Борівку Роздрукувати

Днями у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім.К.А.Тімірязєва відбулася презентація нової книги Вадима Вітковського «Повій, вітре,.. або Тіні незабутих предків». Автор – письменник-публіцист, головний редактор журналу «Вінницький край», радник голови обласної Ради. Його книга – про село Борівка Чернівецького району Вінницької області та людей, які його прославили.

Привітати прозаїка з доробком прийшли від імені голови обласної Ради заступник керівника виконавчого апарату - керуючий справами Степан Нешик, від депутатського корпусу – депутат облради, головний лікар Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Тетяна Антонець.

До речі, видання побачило світ за сприяння депутатки, яка родом з Борівки, де мешкають її батьки, які також поділилися інформацією про історичне минуле населеного пункту. Фінансову ж допомогу у публікації книги надав Фонд Володимира Продивуса, народного депутата України від Вінниччини.

За словами Вадима Вітковського, роботу над книгою він розпочав 37 років.

– Я присвятив її своїм землякам, знаним і незнаним, аби вони та їх життєві історії залишилися не лише в пам’яті, але й на сторінках видання, – прокоментував мету створення книги автор.

Зокрема, він інформує читачів, що у ХХ столітті село дало світові трьох Героїв Радянського Союзу, Героя Соціалістичної Праці, учасника Олімпійських ігор, вчених, відомих лікарів, учителів, артистів.

– Ця книга – важлива страва не тільки для громади Борівки, а й для Чернівецького району, для всієї Вінницької області. Це приклад того, як треба шанувати історію своєї малої Батьківщини, – сказав під час презентації С.Нешик.

Наразі книгу видано накладом у 500 примірників, але земляки автора і літературознавці переконанні, що «Повій, вітре,.. або Тіні незабутих предків» матиме популярність, відтак додатковий наклад не забариться.

 

 

Повернутись Створено: 10 жовтня 2013 року, 12:59 Переглядів: 1564

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація