15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

На Вінниччині привітали журналістів з нагоди професійного свята Роздрукувати

3 червня, напередодні професійного свята - Дня журналіста та працівників поліграфії і книгорозповсюдження, у залі засідань облдержадміністрації пройшли урочисті заходи, в ході яких керівництво області та міста  привітало редакторів газет і провідних журналістів друкованих видань, радіо та телебачення області.

Від імені обласної і міської влади мас-медійників привітали голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник та  Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

- Маю честь від себе особисто та депутатів обласної Ради, присутніх в залі, привітати вас зі святом. Я не відкрию секрет, що були побоювання всіх нас, як буде працювати обласна Рада, коли 70 відсотків депутатського корпусу оновилось. Це тільки на користь. Обласна рада працює, ми вирішуємо багато проблем в спокійному режимі. І ви всі це бачите, ви про це пишете. Ми вам вдячні за об'єктивність, вдячні за професіоналізм. Без перебільшення, ви робите дуже серйозну справу, щоб утверджувати державність нашої країни. Дуже багато робиться для того, щоб в черговий раз випробовувати терпіння нашого народу. 25 років йшли ці  випробовування. Ми стояли на перехресті. Сьогодні ми стоїмо на своєму шляху, яким пройшли європейські народи, цивілізовані суспільства. Тому вам всім, нам всім потрібно осмислити ту велику місію, яка лежить на кожному з нас в цей час. Хотів би побажати при тому, що ви робите, Божого благословення, кращої долі, - зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник, вітаючи журналістів.

З нагоди Дня журналіста кращі із кращих працівників телебачення, радіо, газет і поліграфії були нагороджені Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради. В цілому 74 представники мас-медіа отримали грамоти та грошові винагороди. 

Нагороди кращим журналістам також  вручили голова обласної організації Національної спілки журналістів України Василь Паламарчук та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

В процесі  урочистостей мас-медійникам було представлено концертну  програму у виконанні творчих колективів області та міста.

Повернутись Створено: 3 червня 2016 року, 15:51 Переглядів: 989

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація