Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині привітали журналістів з нагоди професійного свята Роздрукувати

3 червня, напередодні професійного свята - Дня журналіста та працівників поліграфії і книгорозповсюдження, у залі засідань облдержадміністрації пройшли урочисті заходи, в ході яких керівництво області та міста  привітало редакторів газет і провідних журналістів друкованих видань, радіо та телебачення області.

Від імені обласної і міської влади мас-медійників привітали голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник та  Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

- Маю честь від себе особисто та депутатів обласної Ради, присутніх в залі, привітати вас зі святом. Я не відкрию секрет, що були побоювання всіх нас, як буде працювати обласна Рада, коли 70 відсотків депутатського корпусу оновилось. Це тільки на користь. Обласна рада працює, ми вирішуємо багато проблем в спокійному режимі. І ви всі це бачите, ви про це пишете. Ми вам вдячні за об'єктивність, вдячні за професіоналізм. Без перебільшення, ви робите дуже серйозну справу, щоб утверджувати державність нашої країни. Дуже багато робиться для того, щоб в черговий раз випробовувати терпіння нашого народу. 25 років йшли ці  випробовування. Ми стояли на перехресті. Сьогодні ми стоїмо на своєму шляху, яким пройшли європейські народи, цивілізовані суспільства. Тому вам всім, нам всім потрібно осмислити ту велику місію, яка лежить на кожному з нас в цей час. Хотів би побажати при тому, що ви робите, Божого благословення, кращої долі, - зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник, вітаючи журналістів.

З нагоди Дня журналіста кращі із кращих працівників телебачення, радіо, газет і поліграфії були нагороджені Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради. В цілому 74 представники мас-медіа отримали грамоти та грошові винагороди. 

Нагороди кращим журналістам також  вручили голова обласної організації Національної спілки журналістів України Василь Паламарчук та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

В процесі  урочистостей мас-медійникам було представлено концертну  програму у виконанні творчих колективів області та міста.

Повернутись Створено: 3 червня 2016 року, 15:51 Переглядів: 885

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація