Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині привітали журналістів з нагоди професійного свята Роздрукувати

3 червня, напередодні професійного свята - Дня журналіста та працівників поліграфії і книгорозповсюдження, у залі засідань облдержадміністрації пройшли урочисті заходи, в ході яких керівництво області та міста  привітало редакторів газет і провідних журналістів друкованих видань, радіо та телебачення області.

Від імені обласної і міської влади мас-медійників привітали голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник та  Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

- Маю честь від себе особисто та депутатів обласної Ради, присутніх в залі, привітати вас зі святом. Я не відкрию секрет, що були побоювання всіх нас, як буде працювати обласна Рада, коли 70 відсотків депутатського корпусу оновилось. Це тільки на користь. Обласна рада працює, ми вирішуємо багато проблем в спокійному режимі. І ви всі це бачите, ви про це пишете. Ми вам вдячні за об'єктивність, вдячні за професіоналізм. Без перебільшення, ви робите дуже серйозну справу, щоб утверджувати державність нашої країни. Дуже багато робиться для того, щоб в черговий раз випробовувати терпіння нашого народу. 25 років йшли ці  випробовування. Ми стояли на перехресті. Сьогодні ми стоїмо на своєму шляху, яким пройшли європейські народи, цивілізовані суспільства. Тому вам всім, нам всім потрібно осмислити ту велику місію, яка лежить на кожному з нас в цей час. Хотів би побажати при тому, що ви робите, Божого благословення, кращої долі, - зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник, вітаючи журналістів.

З нагоди Дня журналіста кращі із кращих працівників телебачення, радіо, газет і поліграфії були нагороджені Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради. В цілому 74 представники мас-медіа отримали грамоти та грошові винагороди. 

Нагороди кращим журналістам також  вручили голова обласної організації Національної спілки журналістів України Василь Паламарчук та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

В процесі  урочистостей мас-медійникам було представлено концертну  програму у виконанні творчих колективів області та міста.

Повернутись Створено: 3 червня 2016 року, 15:51 Переглядів: 940

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація