23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині привітали журналістів з нагоди професійного свята Роздрукувати

3 червня, напередодні професійного свята - Дня журналіста та працівників поліграфії і книгорозповсюдження, у залі засідань облдержадміністрації пройшли урочисті заходи, в ході яких керівництво області та міста  привітало редакторів газет і провідних журналістів друкованих видань, радіо та телебачення області.

Від імені обласної і міської влади мас-медійників привітали голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник та  Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

- Маю честь від себе особисто та депутатів обласної Ради, присутніх в залі, привітати вас зі святом. Я не відкрию секрет, що були побоювання всіх нас, як буде працювати обласна Рада, коли 70 відсотків депутатського корпусу оновилось. Це тільки на користь. Обласна рада працює, ми вирішуємо багато проблем в спокійному режимі. І ви всі це бачите, ви про це пишете. Ми вам вдячні за об'єктивність, вдячні за професіоналізм. Без перебільшення, ви робите дуже серйозну справу, щоб утверджувати державність нашої країни. Дуже багато робиться для того, щоб в черговий раз випробовувати терпіння нашого народу. 25 років йшли ці  випробовування. Ми стояли на перехресті. Сьогодні ми стоїмо на своєму шляху, яким пройшли європейські народи, цивілізовані суспільства. Тому вам всім, нам всім потрібно осмислити ту велику місію, яка лежить на кожному з нас в цей час. Хотів би побажати при тому, що ви робите, Божого благословення, кращої долі, - зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник, вітаючи журналістів.

З нагоди Дня журналіста кращі із кращих працівників телебачення, радіо, газет і поліграфії були нагороджені Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради. В цілому 74 представники мас-медіа отримали грамоти та грошові винагороди. 

Нагороди кращим журналістам також  вручили голова обласної організації Національної спілки журналістів України Василь Паламарчук та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

В процесі  урочистостей мас-медійникам було представлено концертну  програму у виконанні творчих колективів області та міста.

Повернутись Створено: 3 червня 2016 року, 15:51 Переглядів: 864

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація