Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

На Вінниччині проходить чемпіонат України з таїландського боксу Муей Тай Роздрукувати

П’ятого квітня у Вінниці відбулося урочисте відкриття чемпіонату України з таїландського боксу Муей Тай серед дорослих, юніорів та юнаків. Участь у заході взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, керівник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Пархоменко, керівник Вінницької обласної прокуратури Олексій Химченко, керівниця Центрального представництва Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Юлія Приймак, депутати обласної Ради Андрій Корнійчук та Олександр Масленніков.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий привітав учасників чемпіонату.

– Сьогоднішня подія важлива для спортсменів. Нам за честь, що саме на Вінниччині проходить чемпіонат з тайського боксу. Цей вид спорту – це про силу, мужність волю і патріотизм, – зазначив Вячеслав Соколовий. – Дякуємо нашим Збройним Силам України за те, що маємо можливість проводити такі заходи. Дякуємо військовим за захист країни! У рядах різних бригад та підрозділів Збройних Сил захищає Україну багато спортсменів. Сьогодні з нами і наш герой – Віктор Торкотюк, командир спецпідрозділу ГУР «Артан».

Голова обласної Ради наголосив, що воля, загартована в спорті, це – воля до перемоги.

– Бажаю учасникам чемпіонату успіхів на рингу й усім нам спільної перемоги! Велика вдячність вам за те, що утверджуєте та прославляєте Україну на світових змаганнях, – сказав Вячеслав Соколовий.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов також подякував депутату Вінницької міської ради, президенту Вінницької обласної федерації з тайського боксу Віктору Торкотюку.

– Пам’ятаю, як у 2014 році було лише 20 чоловіків-однодумців, які розпочинали тайський бокс у місті. А зараз тут вже багато спортсменів, – сказав Сергій Моргунов. – Я радий, що Вінниця зібрала сильних, витривалих та стійких спортсменів на цьому чемпіонаті. Бажаю, незалежно від результатів, максимально показати свою майстерність, боротися й здобути перемогу.

Чемпіонат України з таїландського боксу Муей Тай триває з четвертого по сьоме квітня. Учасниками стали спортсмени з Вінницької, Житомирської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Кіровоградської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Харківської, Херсонської, Чернівецької, Чернігівської областей та м. Києва. Загалом змагаються понад 400 спортсменів.

Повернутись Створено: 5 квітня 2024 року, 15:42

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація