9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині проходить ІІІ-й Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв „Єднаємо серця” Роздрукувати

22-23 жовтня в приміщенні Мистецького центру Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського проводиться ІІІ-й Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв „Єднаємо серця”. Для участі в мистецькому заході відгукнулися солісти та творчі колективи з Київської, Одеської, Львівської, Хмельницької, Житомирської, Тернопільської, Дніпропетровської, Черкаської, Полтавської, Запорізької та Миколаївської областей України. Вони приїхали позмагатися за перемогу в жанрових конкурсах, таких як хореографічне, вокальне, театральне, циркове та інструментальне мистецтво.

Від імені депутатського корпусу та очільника обласної Ради Анатолія Олійника учасників Всеукраїнського конкурсу привітала перший заступник голови Людмила Щербаківська.

– Такі конкурси на рівні держави сприяють налагодженню міцних зв’язків між творчими колективами з різних куточків країни, – зазначила Людмила Михайлівна у своєму виступі. - Вони піднімають національний та патріотичний дух дітей, їх батьків  А найголовніше - підтримують обдаровану та талановиту молодь.

Захід організований громадською організацією „Єднаємо серця”. Головна мета діяльності організації полягає у розвитку та популяризації національної української культури, виявленні, заохоченні та підтримці таланових дітей і молоді в різних видах мистецтв. Перед конкурсантами, їхніми батьками та педагогами з вітальним словом виступила голова громадської організації Людмила Цвєткова.

Загалом Міжнародний багатожанровий конкурс мистецтв «Єднаємо серця» розрахований на два дні. Церемонія нагородження відбудеться після виступу творчих колективів та підведенню підсумків членами журі.

Повернутись Створено: 22 жовтня 2016 року, 18:37 Переглядів: 4253

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація