26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині проходить V Міжнародний фестиваль звичаєвої культури “Живий вогонь” Роздрукувати

21 червня голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь у відкритті V Міжнародного фестивалю звичаєвої культури “Живий вогонь”, що проходить у Вінницькому районі поблизу Коло-Михайлівки. Участь у заході взяв також голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський. Мета фестивалю – збереження традиційної української культури і пропагування її серед громадян України, плекання національної свідомості українців.

Фестиваль проводиться традиційно у Вінницькій області на прадавнє українське звичаєве свято Купала, що припадає на день літнього сонцестояння. Усі охочі вінничани та гості області матимуть змогу до 22 червня включно, побачити народні танці, народні ремесла та промисли, виступи всеукраїнських і обласних етно-гуртів, ознайомитися із прадавньою та сучасною культурою, купальськими звичаями і традиціями українського народу, доторкнутися до чарівного світу автентики.  

У фестивалі беруть участь гості з усієї України. Підтримку у його проведенні надає товариство “Подільська Січ” та Вінницький козацький полк імені Івана Богуна. Програма свята передбачає: розваги, змагання козацьких гуртів, частування традиційними стравами, катання на конях, автентичну музику, живий народний спів, фольклорні колективи, фаєр-шоу, обряд видобування вогню, купання, обливання та багато чого цікавого. Особливістю цьогорічного фестивалю є те, що територія його проведення оголошена вільною від алкоголю і пропагується здоровий спосіб життя.

Голова обласної Ради Сергій Свитко виступив на відкритті фестивалю і привітав його учасників, побажав успішного проведення святкових заходів. Очільнику обласної Ради була надана честь офіційно відкрити захід.

- Тут зібралися патріоти нашої держави, це - ті люди, в кого в серці пломеніє живий вогонь любові до українського слова, пісні, вишиванки, землі, зрештою до української держави. Сьогодні фестиваль відбувається в досить складний час. Україна знаходиться фактично у стані війни з Російською Федерацією. Гинуть молоді вояки на Сході України, гинуть мирні жителі. Але ми усі переконані, що ніхто не зможе завоювати нашу державу і підкорити український народ. Тому що в кожного з нас в серці панує любов до України, а в наших жилах нуртує козацька кров і козацький дух незнищенної великої нації, - сказав Сергій Свитко.

Сергій Свитко мав нагоду поспілкуватися із вінничанами та гостями краю, переглянути виставки народних майстрів та творчість митців української традиційної культури, яка з кожним роком стає усе більш популярною серед широкого кола громадян України.

Повернутись Створено: 21 червня 2014 року, 22:48 Переглядів: 1670

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація