21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині проходить V Міжнародний фестиваль звичаєвої культури “Живий вогонь” Роздрукувати

21 червня голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь у відкритті V Міжнародного фестивалю звичаєвої культури “Живий вогонь”, що проходить у Вінницькому районі поблизу Коло-Михайлівки. Участь у заході взяв також голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський. Мета фестивалю – збереження традиційної української культури і пропагування її серед громадян України, плекання національної свідомості українців.

Фестиваль проводиться традиційно у Вінницькій області на прадавнє українське звичаєве свято Купала, що припадає на день літнього сонцестояння. Усі охочі вінничани та гості області матимуть змогу до 22 червня включно, побачити народні танці, народні ремесла та промисли, виступи всеукраїнських і обласних етно-гуртів, ознайомитися із прадавньою та сучасною культурою, купальськими звичаями і традиціями українського народу, доторкнутися до чарівного світу автентики.  

У фестивалі беруть участь гості з усієї України. Підтримку у його проведенні надає товариство “Подільська Січ” та Вінницький козацький полк імені Івана Богуна. Програма свята передбачає: розваги, змагання козацьких гуртів, частування традиційними стравами, катання на конях, автентичну музику, живий народний спів, фольклорні колективи, фаєр-шоу, обряд видобування вогню, купання, обливання та багато чого цікавого. Особливістю цьогорічного фестивалю є те, що територія його проведення оголошена вільною від алкоголю і пропагується здоровий спосіб життя.

Голова обласної Ради Сергій Свитко виступив на відкритті фестивалю і привітав його учасників, побажав успішного проведення святкових заходів. Очільнику обласної Ради була надана честь офіційно відкрити захід.

- Тут зібралися патріоти нашої держави, це - ті люди, в кого в серці пломеніє живий вогонь любові до українського слова, пісні, вишиванки, землі, зрештою до української держави. Сьогодні фестиваль відбувається в досить складний час. Україна знаходиться фактично у стані війни з Російською Федерацією. Гинуть молоді вояки на Сході України, гинуть мирні жителі. Але ми усі переконані, що ніхто не зможе завоювати нашу державу і підкорити український народ. Тому що в кожного з нас в серці панує любов до України, а в наших жилах нуртує козацька кров і козацький дух незнищенної великої нації, - сказав Сергій Свитко.

Сергій Свитко мав нагоду поспілкуватися із вінничанами та гостями краю, переглянути виставки народних майстрів та творчість митців української традиційної культури, яка з кожним роком стає усе більш популярною серед широкого кола громадян України.

Повернутись Створено: 21 червня 2014 року, 22:48 Переглядів: 1708

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація