16 липня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 303) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

На Вінниччині проходить V Міжнародний фестиваль звичаєвої культури “Живий вогонь” Роздрукувати

21 червня голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь у відкритті V Міжнародного фестивалю звичаєвої культури “Живий вогонь”, що проходить у Вінницькому районі поблизу Коло-Михайлівки. Участь у заході взяв також голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський. Мета фестивалю – збереження традиційної української культури і пропагування її серед громадян України, плекання національної свідомості українців.

Фестиваль проводиться традиційно у Вінницькій області на прадавнє українське звичаєве свято Купала, що припадає на день літнього сонцестояння. Усі охочі вінничани та гості області матимуть змогу до 22 червня включно, побачити народні танці, народні ремесла та промисли, виступи всеукраїнських і обласних етно-гуртів, ознайомитися із прадавньою та сучасною культурою, купальськими звичаями і традиціями українського народу, доторкнутися до чарівного світу автентики.  

У фестивалі беруть участь гості з усієї України. Підтримку у його проведенні надає товариство “Подільська Січ” та Вінницький козацький полк імені Івана Богуна. Програма свята передбачає: розваги, змагання козацьких гуртів, частування традиційними стравами, катання на конях, автентичну музику, живий народний спів, фольклорні колективи, фаєр-шоу, обряд видобування вогню, купання, обливання та багато чого цікавого. Особливістю цьогорічного фестивалю є те, що територія його проведення оголошена вільною від алкоголю і пропагується здоровий спосіб життя.

Голова обласної Ради Сергій Свитко виступив на відкритті фестивалю і привітав його учасників, побажав успішного проведення святкових заходів. Очільнику обласної Ради була надана честь офіційно відкрити захід.

- Тут зібралися патріоти нашої держави, це - ті люди, в кого в серці пломеніє живий вогонь любові до українського слова, пісні, вишиванки, землі, зрештою до української держави. Сьогодні фестиваль відбувається в досить складний час. Україна знаходиться фактично у стані війни з Російською Федерацією. Гинуть молоді вояки на Сході України, гинуть мирні жителі. Але ми усі переконані, що ніхто не зможе завоювати нашу державу і підкорити український народ. Тому що в кожного з нас в серці панує любов до України, а в наших жилах нуртує козацька кров і козацький дух незнищенної великої нації, - сказав Сергій Свитко.

Сергій Свитко мав нагоду поспілкуватися із вінничанами та гостями краю, переглянути виставки народних майстрів та творчість митців української традиційної культури, яка з кожним роком стає усе більш популярною серед широкого кола громадян України.

Повернутись Створено: 21 червня 2014 року, 22:48 Переглядів: 1869

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація