Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині проходить Всеукраїнський семінар учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Роздрукувати

26 жовтня Всеукраїнська громадська організація інвалідів „Союз Чорнобиль України”, очолюване з Володимиром Войтовим провела міжобласний семінар на Вінниччині. Головним питанням заходу було приведення у відповідність порядку санаторно-курортного лікування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС до вимог Закону України „Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської трагедії”.

Участь у роботі Всеукраїнського заходу взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, народний депутат України Сергій Кудлаєнко, представники громадських організацій „Союз Чорнобиль України” з 13 областей України, місцеві осередки організацій, представники засобів масової інформації.

Людмила Михайлівна виступила перед присутніми з вітальним словом івручила від імені голів обласної Ради та облдержадміністрації  Почесні Грамоти обласній і міській громадським організаціям з нагоди 30-х роковин Чорнобильської трагедії.

– Ваш мужній вчинок під час страшної трагедії врятував життя мільйонів мешканців нашої країни. Цей день в історії України не минув безслідно, вiн приніс багато трагедій і буде завжди об’єднувати всіх спільним спогадом та болем, – зазначила Людмила Щербаківська у своїй промові. – Чорнобильська катастрофа сколихнула весь світ і своєю величезною руйнівною силою, і мужністю тих, хто першими зіткнулися з її страхітливими наслідками.

Учасники Всеукраїнсього семінару протягом дня матимуть змогу оглянути фотовиставку і Книги пам’яті обласної та міської громадських організацій. Крім того, в межах заходів заплановано ознайомлення з роботою прозорого офісу  „Вишенька” міської ради, з Вінницьким обласним спеціалізованим клінічним диспансером радіаційного захисту населення, екскурсія до краєзнавчого музею.

 

Повернутись Створено: 26 жовтня 2016 року, 12:41 Переглядів: 642

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація