23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині проходить Всеукраїнський семінар учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Роздрукувати

26 жовтня Всеукраїнська громадська організація інвалідів „Союз Чорнобиль України”, очолюване з Володимиром Войтовим провела міжобласний семінар на Вінниччині. Головним питанням заходу було приведення у відповідність порядку санаторно-курортного лікування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС до вимог Закону України „Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської трагедії”.

Участь у роботі Всеукраїнського заходу взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, народний депутат України Сергій Кудлаєнко, представники громадських організацій „Союз Чорнобиль України” з 13 областей України, місцеві осередки організацій, представники засобів масової інформації.

Людмила Михайлівна виступила перед присутніми з вітальним словом івручила від імені голів обласної Ради та облдержадміністрації  Почесні Грамоти обласній і міській громадським організаціям з нагоди 30-х роковин Чорнобильської трагедії.

– Ваш мужній вчинок під час страшної трагедії врятував життя мільйонів мешканців нашої країни. Цей день в історії України не минув безслідно, вiн приніс багато трагедій і буде завжди об’єднувати всіх спільним спогадом та болем, – зазначила Людмила Щербаківська у своїй промові. – Чорнобильська катастрофа сколихнула весь світ і своєю величезною руйнівною силою, і мужністю тих, хто першими зіткнулися з її страхітливими наслідками.

Учасники Всеукраїнсього семінару протягом дня матимуть змогу оглянути фотовиставку і Книги пам’яті обласної та міської громадських організацій. Крім того, в межах заходів заплановано ознайомлення з роботою прозорого офісу  „Вишенька” міської ради, з Вінницьким обласним спеціалізованим клінічним диспансером радіаційного захисту населення, екскурсія до краєзнавчого музею.

 

Повернутись Створено: 26 жовтня 2016 року, 12:41 Переглядів: 619

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація