Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині проходить Всеукраїнський семінар учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Роздрукувати

26 жовтня Всеукраїнська громадська організація інвалідів „Союз Чорнобиль України”, очолюване з Володимиром Войтовим провела міжобласний семінар на Вінниччині. Головним питанням заходу було приведення у відповідність порядку санаторно-курортного лікування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС до вимог Закону України „Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської трагедії”.

Участь у роботі Всеукраїнського заходу взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, народний депутат України Сергій Кудлаєнко, представники громадських організацій „Союз Чорнобиль України” з 13 областей України, місцеві осередки організацій, представники засобів масової інформації.

Людмила Михайлівна виступила перед присутніми з вітальним словом івручила від імені голів обласної Ради та облдержадміністрації  Почесні Грамоти обласній і міській громадським організаціям з нагоди 30-х роковин Чорнобильської трагедії.

– Ваш мужній вчинок під час страшної трагедії врятував життя мільйонів мешканців нашої країни. Цей день в історії України не минув безслідно, вiн приніс багато трагедій і буде завжди об’єднувати всіх спільним спогадом та болем, – зазначила Людмила Щербаківська у своїй промові. – Чорнобильська катастрофа сколихнула весь світ і своєю величезною руйнівною силою, і мужністю тих, хто першими зіткнулися з її страхітливими наслідками.

Учасники Всеукраїнсього семінару протягом дня матимуть змогу оглянути фотовиставку і Книги пам’яті обласної та міської громадських організацій. Крім того, в межах заходів заплановано ознайомлення з роботою прозорого офісу  „Вишенька” міської ради, з Вінницьким обласним спеціалізованим клінічним диспансером радіаційного захисту населення, екскурсія до краєзнавчого музею.

 

Повернутись Створено: 26 жовтня 2016 року, 12:41 Переглядів: 700

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація