9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині проходить Всеукраїнський семінар учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Роздрукувати

26 жовтня Всеукраїнська громадська організація інвалідів „Союз Чорнобиль України”, очолюване з Володимиром Войтовим провела міжобласний семінар на Вінниччині. Головним питанням заходу було приведення у відповідність порядку санаторно-курортного лікування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС до вимог Закону України „Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської трагедії”.

Участь у роботі Всеукраїнського заходу взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, народний депутат України Сергій Кудлаєнко, представники громадських організацій „Союз Чорнобиль України” з 13 областей України, місцеві осередки організацій, представники засобів масової інформації.

Людмила Михайлівна виступила перед присутніми з вітальним словом івручила від імені голів обласної Ради та облдержадміністрації  Почесні Грамоти обласній і міській громадським організаціям з нагоди 30-х роковин Чорнобильської трагедії.

– Ваш мужній вчинок під час страшної трагедії врятував життя мільйонів мешканців нашої країни. Цей день в історії України не минув безслідно, вiн приніс багато трагедій і буде завжди об’єднувати всіх спільним спогадом та болем, – зазначила Людмила Щербаківська у своїй промові. – Чорнобильська катастрофа сколихнула весь світ і своєю величезною руйнівною силою, і мужністю тих, хто першими зіткнулися з її страхітливими наслідками.

Учасники Всеукраїнсього семінару протягом дня матимуть змогу оглянути фотовиставку і Книги пам’яті обласної та міської громадських організацій. Крім того, в межах заходів заплановано ознайомлення з роботою прозорого офісу  „Вишенька” міської ради, з Вінницьким обласним спеціалізованим клінічним диспансером радіаційного захисту населення, екскурсія до краєзнавчого музею.

 

Повернутись Створено: 26 жовтня 2016 року, 12:41 Переглядів: 745

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація