Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині пройде Всеукраїнська науково-практична конференція директорів обласних бібліотек для дітей Роздрукувати

4 жовтня у Вінницькій обласній бібліотеці для дітей ім. І.Я. Франка проходить Всеукраїнська науково-практична конференція директорів обласних бібліотек для дітей. Захід приурочений до 160-річчя з дня народження Івана Франка та відбувається під гаслом «Цивілізаційні ідеї Івана Франка й сучасні виклики перед Україною і українством. Бібліотечна реальність». Участь у заході взяли керівники обласних бібліотек з усіх регіонів країни.

         Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська привітала учасників конференції.

         –  Від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу рада вітати вас на Вінниччині. Мені приємно, що захід відбувається саме в обласній бібліотеці імені Івана Франка. Адже рівно 60 років тому, в 1956 році цьому закладу було присвоєно його ім’я, –  у своїй промові зазначила Людмила Михайлівна. - 2016 рік проголошений Роком українського письменника. Івана Франка з повним правом можна назвати дитячим письменником за той внесок, який він зробив у розвиток української літератури.

          Також участь у науково-практичній конференції взяв начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський.

Науково-практична конференція проходитиме протягом трьох днів. 5 жовтня обласні бібліотекарі ознайомляться з роботою Гайсинської районної бібліотеки для дітей та Вінницької міської бібліотеки для дітей та юнацтва.

Повернутись Створено: 4 жовтня 2016 року, 16:59 Переглядів: 823

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація