21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині пройшли урочистості до Дня захисника України Роздрукувати

Відповідно до Указу Президента України, в нашій незалежній державі, на Покрову – в День українського козацтва 14 жовтня відзначається День захисника України. День Покрови Пресвятої Богородиці – покровительки захисників української землі стало справжнім військовим святом не одного з поколінь українців, наших борців за її незалежність та свободу, козацької слави та власної звитяги.

Воно  поєднує християнські традиції, спадщину українського козацтва, війська Української Народної Республіки та УПА. Але найбільше це свято асоціюється з героями України, учасниками антитерористичної операції і бойових дій, учасниками боротьби за нашу незалежність, з теперішніми Збройними Силами, Національною гвардією, волонтерами, працівниками оборонних підприємств, усіх тих, хто стоїть на захисті  рубежів  нашої держави. На Донеччині  і Луганщині й досі  гинуть наші патріоти – добровольці  та воїни української армії.  Серед полеглих 209 наших кращих краян-земляків. 

В Будинку офіцерів відбулись урочисті заходи з нагоди Дня захисника Вітчизни.  З вітальним словом перед присутніми виступили заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов і командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов.

  – Ми пишаємось вами  і віддаємо вашій мужності й сміливості шану та повагу! Дякую Вам за те, що забуваючи про страх, біль, небезпеку,  ви стали на боротьбу з ворогом. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та нових звершень у служінні Вітчизні, – привітав учасників урочистостей заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Керівник  апарату облдержадміністрації Валерій  Бойко оголосив список нагороджених до Дня захисника України, воїнам АТО вручили 56 нагород.

Накази про заохочення особового складу оголосив начальник штабу – перший заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенанту В’ячеслав  Шамко.  

Також на адресу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України надійшли привітання від керівників державних органів влади та місцевого самоврядування, структурних підрозділів Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, командувачів видів Збройних Сил України, ветеранів Збройних Сил, в тому числі, від Міністра оборони України та начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України.

Перед присутніми на урочистостях виступили оркестр Центру військово-музичного мистецтва Повітряних сил Збройних сил України, народна аматорська жіноча хорова капела «Соломія» Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу (керівник Назарій Давидовський).

Повернутись Створено: 13 жовтня 2017 року, 16:54 Переглядів: 496

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація