23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині пройшли урочистості до Дня захисника України Роздрукувати

Відповідно до Указу Президента України, в нашій незалежній державі, на Покрову – в День українського козацтва 14 жовтня відзначається День захисника України. День Покрови Пресвятої Богородиці – покровительки захисників української землі стало справжнім військовим святом не одного з поколінь українців, наших борців за її незалежність та свободу, козацької слави та власної звитяги.

Воно  поєднує християнські традиції, спадщину українського козацтва, війська Української Народної Республіки та УПА. Але найбільше це свято асоціюється з героями України, учасниками антитерористичної операції і бойових дій, учасниками боротьби за нашу незалежність, з теперішніми Збройними Силами, Національною гвардією, волонтерами, працівниками оборонних підприємств, усіх тих, хто стоїть на захисті  рубежів  нашої держави. На Донеччині  і Луганщині й досі  гинуть наші патріоти – добровольці  та воїни української армії.  Серед полеглих 209 наших кращих краян-земляків. 

В Будинку офіцерів відбулись урочисті заходи з нагоди Дня захисника Вітчизни.  З вітальним словом перед присутніми виступили заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов і командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов.

  – Ми пишаємось вами  і віддаємо вашій мужності й сміливості шану та повагу! Дякую Вам за те, що забуваючи про страх, біль, небезпеку,  ви стали на боротьбу з ворогом. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та нових звершень у служінні Вітчизні, – привітав учасників урочистостей заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Керівник  апарату облдержадміністрації Валерій  Бойко оголосив список нагороджених до Дня захисника України, воїнам АТО вручили 56 нагород.

Накази про заохочення особового складу оголосив начальник штабу – перший заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенанту В’ячеслав  Шамко.  

Також на адресу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України надійшли привітання від керівників державних органів влади та місцевого самоврядування, структурних підрозділів Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, командувачів видів Збройних Сил України, ветеранів Збройних Сил, в тому числі, від Міністра оборони України та начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України.

Перед присутніми на урочистостях виступили оркестр Центру військово-музичного мистецтва Повітряних сил Збройних сил України, народна аматорська жіноча хорова капела «Соломія» Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу (керівник Назарій Давидовський).

Повернутись Створено: 13 жовтня 2017 року, 16:54 Переглядів: 455

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація