Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

На Вінниччині протягом трьох років діятиме Комплексна цільова програма соціального захисту населення Роздрукувати

Сьогодні на засіданні 37 чергової сесії обласної Ради депутати схвалили Комплексну цільову програму соціального захисту населення Вінницької області на 2019-2021 роки.

Ця Програма була сформована Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації на підставі пропозицій та зауважень структурних підрозділів ОДА, громадських організацій, діяльність яких спрямована на підвищення соціального захисту інвалідів та малозабезпечених верств населення області.

В програмі йдеться, що впродовж останніх років одним з першочергових завдань органів державної влади і місцевого самоврядування є розвиток системи соціального захисту та соціального обслуговування громадян, які гостро потребують матеріальної допомоги. В Україні та Вінницькій області зокрема виникає необхідність посилення соціальної підтримки окремих категорій громадян. Невідкладної підтримки потребують особи з інвалідністю, особи похилого віку, ветерани війни, внутрішньо переміщені особи, особи які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та інші категорії громадян.

Метою Програми є підвищення рівня життя вразливих та соціально незахищених верств населення шляхом їх соціальної підтримки, надання якісних соціальних послуг, створення безбар’єрного середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення; здійснення конкретних заходів, спрямованих на забезпечення права кожного громадянина на достатній життєвий рівень, надання адресної підтримки незахищеним верствам населення, залучення до співробітництва з органами виконавчої влади громадських організацій та благодійних фондів, діяльність яких має соціальну спрямованість.

Комплексна програма позитивно впливає на соціально-економічний розвиток регіону. Зокрема, спостерігається позитивна динаміка збільшення відсотка осіб, охоплених соціальними послугами в залежності від потреби. Станом на 01.01.2019 року становить 96,5%(тоді як у 2017 році цей показник складав 90,5% , у 2016 році - 81,9%).

Помітно збільшилася кількість проведених заходів з метою активізації людей похилого віку та осіб з інвалідністю у культурно-дозвіллеву діяльність.

2018 року проведено 25 заходів, в яких взяло участь 2190 осіб, зокрема ті, хто проживає у закладах соціальної сфери.

Також минулого року розпочато дублювання суспільно важливої інформації шрифтом Брайля, аудіовізуальними засобами, що значною мірою впливає на покращення якості надання соціальних послуг та їх доступність для людей з порушенням зору.

Результати виконання Програми за 2018 рік засвідчили про доцільність її продовження на наступні роки.

Повернутись Створено: 5 березня 2019 року, 13:33 Переглядів: 461

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація