26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині протягом трьох років діятиме Комплексна цільова програма соціального захисту населення Роздрукувати

Сьогодні на засіданні 37 чергової сесії обласної Ради депутати схвалили Комплексну цільову програму соціального захисту населення Вінницької області на 2019-2021 роки.

Ця Програма була сформована Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації на підставі пропозицій та зауважень структурних підрозділів ОДА, громадських організацій, діяльність яких спрямована на підвищення соціального захисту інвалідів та малозабезпечених верств населення області.

В програмі йдеться, що впродовж останніх років одним з першочергових завдань органів державної влади і місцевого самоврядування є розвиток системи соціального захисту та соціального обслуговування громадян, які гостро потребують матеріальної допомоги. В Україні та Вінницькій області зокрема виникає необхідність посилення соціальної підтримки окремих категорій громадян. Невідкладної підтримки потребують особи з інвалідністю, особи похилого віку, ветерани війни, внутрішньо переміщені особи, особи які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та інші категорії громадян.

Метою Програми є підвищення рівня життя вразливих та соціально незахищених верств населення шляхом їх соціальної підтримки, надання якісних соціальних послуг, створення безбар’єрного середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення; здійснення конкретних заходів, спрямованих на забезпечення права кожного громадянина на достатній життєвий рівень, надання адресної підтримки незахищеним верствам населення, залучення до співробітництва з органами виконавчої влади громадських організацій та благодійних фондів, діяльність яких має соціальну спрямованість.

Комплексна програма позитивно впливає на соціально-економічний розвиток регіону. Зокрема, спостерігається позитивна динаміка збільшення відсотка осіб, охоплених соціальними послугами в залежності від потреби. Станом на 01.01.2019 року становить 96,5%(тоді як у 2017 році цей показник складав 90,5% , у 2016 році - 81,9%).

Помітно збільшилася кількість проведених заходів з метою активізації людей похилого віку та осіб з інвалідністю у культурно-дозвіллеву діяльність.

2018 року проведено 25 заходів, в яких взяло участь 2190 осіб, зокрема ті, хто проживає у закладах соціальної сфери.

Також минулого року розпочато дублювання суспільно важливої інформації шрифтом Брайля, аудіовізуальними засобами, що значною мірою впливає на покращення якості надання соціальних послуг та їх доступність для людей з порушенням зору.

Результати виконання Програми за 2018 рік засвідчили про доцільність її продовження на наступні роки.

Повернутись Створено: 5 березня 2019 року, 13:33 Переглядів: 300

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація