Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині протягом трьох років діятиме Комплексна цільова програма соціального захисту населення Роздрукувати

Сьогодні на засіданні 37 чергової сесії обласної Ради депутати схвалили Комплексну цільову програму соціального захисту населення Вінницької області на 2019-2021 роки.

Ця Програма була сформована Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації на підставі пропозицій та зауважень структурних підрозділів ОДА, громадських організацій, діяльність яких спрямована на підвищення соціального захисту інвалідів та малозабезпечених верств населення області.

В програмі йдеться, що впродовж останніх років одним з першочергових завдань органів державної влади і місцевого самоврядування є розвиток системи соціального захисту та соціального обслуговування громадян, які гостро потребують матеріальної допомоги. В Україні та Вінницькій області зокрема виникає необхідність посилення соціальної підтримки окремих категорій громадян. Невідкладної підтримки потребують особи з інвалідністю, особи похилого віку, ветерани війни, внутрішньо переміщені особи, особи які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та інші категорії громадян.

Метою Програми є підвищення рівня життя вразливих та соціально незахищених верств населення шляхом їх соціальної підтримки, надання якісних соціальних послуг, створення безбар’єрного середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення; здійснення конкретних заходів, спрямованих на забезпечення права кожного громадянина на достатній життєвий рівень, надання адресної підтримки незахищеним верствам населення, залучення до співробітництва з органами виконавчої влади громадських організацій та благодійних фондів, діяльність яких має соціальну спрямованість.

Комплексна програма позитивно впливає на соціально-економічний розвиток регіону. Зокрема, спостерігається позитивна динаміка збільшення відсотка осіб, охоплених соціальними послугами в залежності від потреби. Станом на 01.01.2019 року становить 96,5%(тоді як у 2017 році цей показник складав 90,5% , у 2016 році - 81,9%).

Помітно збільшилася кількість проведених заходів з метою активізації людей похилого віку та осіб з інвалідністю у культурно-дозвіллеву діяльність.

2018 року проведено 25 заходів, в яких взяло участь 2190 осіб, зокрема ті, хто проживає у закладах соціальної сфери.

Також минулого року розпочато дублювання суспільно важливої інформації шрифтом Брайля, аудіовізуальними засобами, що значною мірою впливає на покращення якості надання соціальних послуг та їх доступність для людей з порушенням зору.

Результати виконання Програми за 2018 рік засвідчили про доцільність її продовження на наступні роки.

Повернутись Створено: 5 березня 2019 року, 13:33 Переглядів: 340

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація