5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині проведуть пілотний конкурс «Золота ділянка 2020» Роздрукувати

Польська агенція з інвестицій та торгівлі спільно із Агенцією регіонального розвитку Вінницької області й Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації проводить конкурс «Золота ділянка 2020». Конкурс проводиться в рамках проєкту Польської допомоги для підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвитку польсько-українського економічного співробітництва.

Основне завдання конкурсу -  визначити найкращі інвестиційні ділянки  у Вінницькій області для підвищення спроможності громад залучати вітчизняні та іноземні інвестиції.

У конкурсі беруть участь інвестиційні ділянки,  які відповідають умовам:

  • допускаються лише незабудовані ділянки (greenfield), призначені для промислових інвестицій, площею не менш ніж 2 га;
  • інвестиційні ділянки мають визначений правовий статус;
  • наявний повний комплект документів по інвестиційній ділянці відповідно до Регламенту конкурсу.

Очікувана користь для регіону – учасника конкурсу - підвищення шансів на залучення іноземного інвестора за допомогою експерта Польської агенції з інвестицій та торгівлі у підготовці повної інвестиційної пропозиції для інвестиційних ділянок, які стануть переможцями конкурсу, в рамках індивідуальних онлайн-консультацій та завдяки промоції ділянок-переможців Агенцією регіонального розвитку під час пропонування інвестиційних ділянок іноземним інвесторам.

Винагородою для переможців конкурсу «Золота Ділянка 2020» буде пам’ятна  статуетка, сертифікат «Золота Ділянка 2020», поїздка до Польщі в рамках навчального візиту, організованого Польською агенцією інвестицій та торгівлі у другій половині жовтня 2020 року, для представників населених пунктів / ОТГ, які мають найкращі інвестиційні ділянки та стали переможцями у Конкурсі.

Для участі у Конкурсі необхідно надіслати заявку – заповнений українською та/або англійською мовою формуляр, який становить додаток № 2.

Разом з вищезгаданим формуляром – додатком № 2 – для участі у Конкурсі необхідно надіслати:

  • заповнений додаток № 3 «Site Check List» – опис інвестиційної ділянки українською та/або англійською мовою,
  • коротку інформацію про місцевість відповідно до зразка (додаток № 4) українською та/або англійською мовою,
  • додаткову інформацію (фотографії, мапи тощо).

Повний комплект документів щодо інвестиційної ділянки – конкурсну заявку, опис місцевості та додаткові матеріали – необхідно надіслати в електронному вигляді (скан-копії) на електронну адресу Агенції ardvin.org@gmail.com, та на електронну адресу Департаменту ums2@vin.gov.ua (з копією на адресу victoria.braga@wp.pl). Тема повідомлення: Золота Ділянка 2020 (назва громади_Віннницької області).

Оригінали конкурсних заявок (додаток № 2) необхідно передати членам Конкурсної комісії під час проведення ІІ етапу конкурсу – аудиту інвестиційних ділянок (якщо запропоновані інвестиційні ділянки пройшли до ІІ етапу конкурсу та підлягатимуть аудиту – див. ІІ етап).

Термін надіслання заявок для участі Конкурсі – з 1 травня 2020 року до 15 червня 2020 року.

Відбір фіналістів проходить  у два етапи:

  • І етап – з 16 червня 2020 року до 7 липня 2020 р. відбір кандидатів до ІІ етапу Конкурсу на підставі надісланих матеріалів: описів ділянок, доданих світлин, карт тощо.
  • ІІ етап – до 31 липня 2020 р. – аудит – візит Конкурсної комісії до обраних за результатами І етапу інвестиційних ділянок та визначення серед них переможця.
    • Під час аудиту ділянок в рамках ІІ етапу Конкурсу додатково оцінюватимуться презентації нерухомості. Принципи та вимоги таких презентацій становлять додаток № 5.

Усі вищезгадані ДОДАТКИ для участі в конкурсі за посиланням

https://drive.google.com/open?id=15GiKXhcpLuoaAzMp_JKkHVSUeUMAdzUy

Оголошення результатів Конкурсу відбудеться до 15 серпня 2020 року. Перелік переможців буде розісланий усім учасникам Конкурсу.

З 1 по 15 вересня 2020 року у місцевостях-переможцях, які за результатами Конкурсу матимуть найкращі інвестиційні пропозиції, буде організовано захід – симуляцію візиту інвестора за участю експерта ПАІТ.

Нагородження переможців відбудеться під час засідання керівної групи проєкту 16-17 вересня 2020 року.

У випадку запитань чи додаткової інформації звертайтесь до контактної  особи  від Агенції  Наталії Гижко, директорка (тел. 09648775724, e-mail ardvin.org@gmail.com), контактна особа від Департаменту Юлія Крамаренко, головний спеціаліст відділу залучення, супроводу та моніторингу інвестиційних проектів (тел. 0432661649, e-mail ums2@vin.gov.ua).

Повернутись Створено: 5 травня 2020 року, 11:14 Переглядів: 208

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація