Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині провели фестиваль «Батозька битва. Четвертинівка» Роздрукувати

На Тростянеччині відбувся фестиваль «Батозька битва. Четвертинівка». Про це написала на своїй сторінці у Facebook депутат обласної Ради Лариса Білозір.

– Спільно з народним депутатом України Миколою Кучером, Тростянецькою райдержадміністрацією та громадою села Четвертинівки зробили все, щоб фестиваль відбувся, – написала Лариса Білозір. – Подібні заходи сьогодні, як ніколи потрібні, щоб підняти дух нації, звитягу наших воїнів, виховати патріотичну молодь, а також розвивати туристичні маршрути Вінниччини.

Також Лариса Миколаївна поділилась дитячими спогадами із святкування в Четвертинівці однієї з найвизначніших сторінок історії України.

– У мене в домашньому архіві є фото, де мені 6 років і я на коні біля Бугу з гордо піднятою головою, – пише Лариса Миколаївна. – Тут, на Богом даній нам землі, наші пращури довели, що ми не ординці, ми не знайди, ми – древня слов'янська нація. В Четвертинівці зароджувалася наша гідність, доля, тут зароджувалася Україна. Польська армія була розгромлена, козаки на чолі з гетьманом Богданом Хмельницьким та союзниками отримали перемогу. Завжди масштабно в Четвертинівці святкували одну з найвизначніших перемог українського козацтва.

Депутат обласної Ради написала, що ще з дитинства пам’ятає, як святкували над Бугом в Четвертинівці одну з вiдoмих стoрiнoк вiтчизнянoї iстoрiї – битву пiд Бaтoгoм, якa вiдбулaся 1-3 червня 1652 рoку у хoдi Нaцioнaльнo-визвoльнoї вiйни укрaїнськoгo нaрoду пiд прoвoдoм Бoгдaнa Хмeльницькoгo 1648-1657 рoкiв.

Повернутись Створено: 3 червня 2019 року, 16:58 Переглядів: 546

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація