Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині провели фестиваль «Батозька битва. Четвертинівка» Роздрукувати

На Тростянеччині відбувся фестиваль «Батозька битва. Четвертинівка». Про це написала на своїй сторінці у Facebook депутат обласної Ради Лариса Білозір.

– Спільно з народним депутатом України Миколою Кучером, Тростянецькою райдержадміністрацією та громадою села Четвертинівки зробили все, щоб фестиваль відбувся, – написала Лариса Білозір. – Подібні заходи сьогодні, як ніколи потрібні, щоб підняти дух нації, звитягу наших воїнів, виховати патріотичну молодь, а також розвивати туристичні маршрути Вінниччини.

Також Лариса Миколаївна поділилась дитячими спогадами із святкування в Четвертинівці однієї з найвизначніших сторінок історії України.

– У мене в домашньому архіві є фото, де мені 6 років і я на коні біля Бугу з гордо піднятою головою, – пише Лариса Миколаївна. – Тут, на Богом даній нам землі, наші пращури довели, що ми не ординці, ми не знайди, ми – древня слов'янська нація. В Четвертинівці зароджувалася наша гідність, доля, тут зароджувалася Україна. Польська армія була розгромлена, козаки на чолі з гетьманом Богданом Хмельницьким та союзниками отримали перемогу. Завжди масштабно в Четвертинівці святкували одну з найвизначніших перемог українського козацтва.

Депутат обласної Ради написала, що ще з дитинства пам’ятає, як святкували над Бугом в Четвертинівці одну з вiдoмих стoрiнoк вiтчизнянoї iстoрiї – битву пiд Бaтoгoм, якa вiдбулaся 1-3 червня 1652 рoку у хoдi Нaцioнaльнo-визвoльнoї вiйни укрaїнськoгo нaрoду пiд прoвoдoм Бoгдaнa Хмeльницькoгo 1648-1657 рoкiв.

Повернутись Створено: 3 червня 2019 року, 16:58 Переглядів: 728

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація