23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині провели фестиваль «Батозька битва. Четвертинівка» Роздрукувати

На Тростянеччині відбувся фестиваль «Батозька битва. Четвертинівка». Про це написала на своїй сторінці у Facebook депутат обласної Ради Лариса Білозір.

– Спільно з народним депутатом України Миколою Кучером, Тростянецькою райдержадміністрацією та громадою села Четвертинівки зробили все, щоб фестиваль відбувся, – написала Лариса Білозір. – Подібні заходи сьогодні, як ніколи потрібні, щоб підняти дух нації, звитягу наших воїнів, виховати патріотичну молодь, а також розвивати туристичні маршрути Вінниччини.

Також Лариса Миколаївна поділилась дитячими спогадами із святкування в Четвертинівці однієї з найвизначніших сторінок історії України.

– У мене в домашньому архіві є фото, де мені 6 років і я на коні біля Бугу з гордо піднятою головою, – пише Лариса Миколаївна. – Тут, на Богом даній нам землі, наші пращури довели, що ми не ординці, ми не знайди, ми – древня слов'янська нація. В Четвертинівці зароджувалася наша гідність, доля, тут зароджувалася Україна. Польська армія була розгромлена, козаки на чолі з гетьманом Богданом Хмельницьким та союзниками отримали перемогу. Завжди масштабно в Четвертинівці святкували одну з найвизначніших перемог українського козацтва.

Депутат обласної Ради написала, що ще з дитинства пам’ятає, як святкували над Бугом в Четвертинівці одну з вiдoмих стoрiнoк вiтчизнянoї iстoрiї – битву пiд Бaтoгoм, якa вiдбулaся 1-3 червня 1652 рoку у хoдi Нaцioнaльнo-визвoльнoї вiйни укрaїнськoгo нaрoду пiд прoвoдoм Бoгдaнa Хмeльницькoгo 1648-1657 рoкiв.

Повернутись Створено: 3 червня 2019 року, 16:58 Переглядів: 489

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація