Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині реалізовано 34 мікропроекти на суму 51,5 мільйонів гривень Роздрукувати

8 грудня у Вінниці під керівництвом голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія відбулось фінальне засідання обласної спостережної ради Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ). У зібранні взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, виконавчий директор УФСІ Віктор Мірошниченко, представники фонду, учасники проектів, реалізованих в нашій області.

Під час засідання Віктор Мірошниченко та консультанти фонду представили відеозвіт про підсумки впровадження Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ IV». З 2013-го року Проект фінансувався Урядом Німеччини через Німецький банк розвитку KfW і був розрахований на три області: Вінницьку, Кіровоградську та Львівську. На нього виділили 7 млн євро грантових коштів, які розподілили між областями пропорційно кількості населення.

Загалом в області було реалізовано 34 мікропроекти на загальну суму 51,5 млн грн. У ході тісної співпраці Українського фонду соціальних інвестицій, обласної, районних та селищних рад, а також місцевих громад вдалось відремонтувати 16 шкіл, 9 дитсадків, 5 водогонів, 2 будинки культури, 1 амбулаторію та 1 бібліотеку.

За результатами розрахунків, проведених експертами УФСІ, користь від впровадження цих мікропроектів отримує близько 33 тис. мешканців 11 районів Вінницької області - Барського, Вінницького, Гайсинського, Жмеринського, Козятинського, Крижопільського, Літинського, Піщанського, Тульчинського, Хмільницькго та Ямпільського.

– У впровадженні мікропроектів ми робили акцент на енергозбереженні. І такий підхід себе виправдав. В умовах високих цін на енергоносії відремонтовані соціальні об’єкти значно менше споживають газу, електроенергії та твердого палива, - зазначив виконавчий директор УФСІ Віктор Мірошниченко.

За його словами, реалізовані в рамках мікропроектів УФСІ заходи з енергоефективності знизили середнє питоме теплоспоживання дошкільних закладів на 50%, середніх шкіл - на 25%, інших об’єктів соціальної сфери - на 40%.

– Також ми навчали місцеві громади вирішувати свої гострі соціальні проблеми шляхом збору коштів та контролю за їхнім використанням. Нині в умовах децентралізації громади, з якими ми працювали, вміють діяти спільно та вірять у можливість позитивних змін, - повідомив Віктор Мірошниченко.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував представникам Українського фонду соціальних інвестицій за співпрацю з громадами Вінниччини, за проведену інформаційну роботу та сприяння в залученні їх до активного партнерства.

– Ми цінуємо і дорожимо співпрацею з Фондом. Сподіваємося на перспективи, і все, що стосується наших зобов’язань, зокрема, щодо обласного бюджету, – я переконаний, будемо дотримувати нашого слова, – підкреслив Анатолій Олійник.

Повернутись Створено: 8 грудня 2016 року, 16:17 Переглядів: 782

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація