23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині реалізовано 34 мікропроекти на суму 51,5 мільйонів гривень Роздрукувати

8 грудня у Вінниці під керівництвом голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія відбулось фінальне засідання обласної спостережної ради Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ). У зібранні взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, виконавчий директор УФСІ Віктор Мірошниченко, представники фонду, учасники проектів, реалізованих в нашій області.

Під час засідання Віктор Мірошниченко та консультанти фонду представили відеозвіт про підсумки впровадження Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ IV». З 2013-го року Проект фінансувався Урядом Німеччини через Німецький банк розвитку KfW і був розрахований на три області: Вінницьку, Кіровоградську та Львівську. На нього виділили 7 млн євро грантових коштів, які розподілили між областями пропорційно кількості населення.

Загалом в області було реалізовано 34 мікропроекти на загальну суму 51,5 млн грн. У ході тісної співпраці Українського фонду соціальних інвестицій, обласної, районних та селищних рад, а також місцевих громад вдалось відремонтувати 16 шкіл, 9 дитсадків, 5 водогонів, 2 будинки культури, 1 амбулаторію та 1 бібліотеку.

За результатами розрахунків, проведених експертами УФСІ, користь від впровадження цих мікропроектів отримує близько 33 тис. мешканців 11 районів Вінницької області - Барського, Вінницького, Гайсинського, Жмеринського, Козятинського, Крижопільського, Літинського, Піщанського, Тульчинського, Хмільницькго та Ямпільського.

– У впровадженні мікропроектів ми робили акцент на енергозбереженні. І такий підхід себе виправдав. В умовах високих цін на енергоносії відремонтовані соціальні об’єкти значно менше споживають газу, електроенергії та твердого палива, - зазначив виконавчий директор УФСІ Віктор Мірошниченко.

За його словами, реалізовані в рамках мікропроектів УФСІ заходи з енергоефективності знизили середнє питоме теплоспоживання дошкільних закладів на 50%, середніх шкіл - на 25%, інших об’єктів соціальної сфери - на 40%.

– Також ми навчали місцеві громади вирішувати свої гострі соціальні проблеми шляхом збору коштів та контролю за їхнім використанням. Нині в умовах децентралізації громади, з якими ми працювали, вміють діяти спільно та вірять у можливість позитивних змін, - повідомив Віктор Мірошниченко.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував представникам Українського фонду соціальних інвестицій за співпрацю з громадами Вінниччини, за проведену інформаційну роботу та сприяння в залученні їх до активного партнерства.

– Ми цінуємо і дорожимо співпрацею з Фондом. Сподіваємося на перспективи, і все, що стосується наших зобов’язань, зокрема, щодо обласного бюджету, – я переконаний, будемо дотримувати нашого слова, – підкреслив Анатолій Олійник.

Повернутись Створено: 8 грудня 2016 року, 16:17 Переглядів: 668

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація