Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

На Вінниччині реалізували ще один проєкт-переможець 16 Обласного конкурсу Роздрукувати

«Музей Хліба Білопілля», що у Козятинському районі, взяв участь в цьогорічному 16-му обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад. Музейники мали на меті створити більш комфортні умови та безпеку для жителів села та гостей, покращити якість рівня туристичних послуг.

На конкурс свої проєкти подали усі 27 районів області, чотири міста обласного значення, та усі 37 об’єднаних територіальних громад області. Із 749 проєктів  білопільський – «Придбання паркану для облаштування музейної території – крок до розвитку фестивального туризму в кластері сільського зеленого туризму». Набравши необхідну кількість балів, увійшов до складу проєктів-переможців конкурсу.

– Стара огорожа уже не виконувала своєї функції, , – написали на сайті Козятинської райдержадміністрації. – Це створювало безпосередню небезпеку для збереження матеріальних цінностей та для відвідувачів музейного комплексу. Оскільки функціонування музею значною мірою залежить від середовища, яке його оточує, постала проблема придбання нового паркану для облаштування музейної території. Для реалізації проєкту необхідно було 111544 грн.

Як відомо, білопільська сільська рада взяла на себе зобов’язання зі співфінансування реалізації проєкту розміром 47 тис. грн. Фонд Конкурсу надав 23 тис. грн. Козятинська районна рада долучилася до фінансування – 28,5 тис. грн. Також до справи доклали грошей меценати – 13044 грн.

– Допомога реалізації цього проєкту – свідчення небайдужого ставлення до культури і розуміння необхідності збереження для прийдешніх поколінь архітектурної пам’ятки – Музею Хліба. Дякуємо за людяність, доброту та за увагу до проблем закладу, – написала адміністрація КЗ «Музей Хліба с. Білопілля».

В результаті реалізації Обласного конкурсу встановлено 210 метрів залізобетонної огорожі та облаштовано газон площею у пів гектара.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2019 року, 15:25
Оновлено: 31 жовтня 2019 року, 15:26
Переглядів: 353

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація