Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині реалізували ще один проєкт-переможець 16 Обласного конкурсу Роздрукувати

«Музей Хліба Білопілля», що у Козятинському районі, взяв участь в цьогорічному 16-му обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад. Музейники мали на меті створити більш комфортні умови та безпеку для жителів села та гостей, покращити якість рівня туристичних послуг.

На конкурс свої проєкти подали усі 27 районів області, чотири міста обласного значення, та усі 37 об’єднаних територіальних громад області. Із 749 проєктів  білопільський – «Придбання паркану для облаштування музейної території – крок до розвитку фестивального туризму в кластері сільського зеленого туризму». Набравши необхідну кількість балів, увійшов до складу проєктів-переможців конкурсу.

– Стара огорожа уже не виконувала своєї функції, , – написали на сайті Козятинської райдержадміністрації. – Це створювало безпосередню небезпеку для збереження матеріальних цінностей та для відвідувачів музейного комплексу. Оскільки функціонування музею значною мірою залежить від середовища, яке його оточує, постала проблема придбання нового паркану для облаштування музейної території. Для реалізації проєкту необхідно було 111544 грн.

Як відомо, білопільська сільська рада взяла на себе зобов’язання зі співфінансування реалізації проєкту розміром 47 тис. грн. Фонд Конкурсу надав 23 тис. грн. Козятинська районна рада долучилася до фінансування – 28,5 тис. грн. Також до справи доклали грошей меценати – 13044 грн.

– Допомога реалізації цього проєкту – свідчення небайдужого ставлення до культури і розуміння необхідності збереження для прийдешніх поколінь архітектурної пам’ятки – Музею Хліба. Дякуємо за людяність, доброту та за увагу до проблем закладу, – написала адміністрація КЗ «Музей Хліба с. Білопілля».

В результаті реалізації Обласного конкурсу встановлено 210 метрів залізобетонної огорожі та облаштовано газон площею у пів гектара.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2019 року, 15:25
Оновлено: 31 жовтня 2019 року, 15:26
Переглядів: 204

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація