26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині розпочав роботу Міжнародний бізнес-форум Роздрукувати

2 червня на Вінниччині розпочав роботу Міжнародний бізнес-форум «Проблеми, виклики та перспективи для сучасного бізнесу», організований Клубом ділових людей, який очолює Надія Лисецька. У зібранні взяли участь депутати обласної Ради Людмила Станіславенко і Олександр Корнійчук, голови Бершадської та Тростянецької районних рад області Михайло Бурлака та Юрій Солодкий, керівники підприємств Вінниччини, України та Польщі, які представляють галузі економіки і сільського господарства, харчової переробки, енергетики, торгівлі та послуг, а також представники виконавчої гілки влади області .

Від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника і депутатського корпусу представників бізнес-форуму привітала заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.

В цій залі зібралися всі ті, хто вірить у велике майбутнє європейської України та в конструктивний і стабільний економічний розвиток Вінниччини, – зазначила Тетяна Яременко. – Наше спільне завдання, – і представників влади, і представників великого та малого бізнесу, – це безперебійне живлення економіки області, залучення в регіон потужного потоку внутрішніх і зовнішніх інвестицій.

Для учасників форуму заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради повідомила, що на останній сесії обласної Ради депутатами ухвалено рішення про створення Агенції регіонального розвитку – установи, яка буде активно співпрацювати з проектами міжнародної й технічної допомоги, залучати грантові кошти у розвиток територіальних громад області та загалом сприятиме підвищенню інвестиційної привабливості регіону. На сьогодні значно активізована робота обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, зокрема, у сфері міждержавних і міжрегіональних зв'язків та промоцій. Наразі Асоціація працює над створенням нової регіональної програми розвитку туризму, що у перспективі матиме ще одну перевагу у бізнесових інтересах для тих, хто прагне вкладати свої кошти у розвиток туристичних об’єктів Вінниччини.

За словами організаторів, метою проведення форуму є відзначення важливості змін українського бізнесу, визначення можливих векторів розвитку різних сфер бізнесу регіону й країни в цілому, а також передбачення можливих перешкод в розвитку бізнесу за допомогою іноземних фахівців; отримання досвіду і навичок для правильного розуміння необхідних напрямів розвитку; встановлення комунікації з представниками професійного інвестиційного співтовариства ЄС.

Як зазначила Президент Клубу ділових людей Надія Лисецька, бізнес-форум має стати комунікаційним, дискусійним майданчиком, який розкриє актуальні питання та напрями внутрішніх перетворень українського бізнесу, спрямованих на підвищення конкурентності, адаптацію до інтеграційних процесів, підвищення інвестиційної привабливості та отримання нових комерційних можливостей, зокрема, для розвитку регіонального бізнесу.

Протягом двох днів учасники форуму візьмуть участь у дискусіях на тему: «Проблеми, виклики та перспективи для сучасного бізнесу», «Зовнішні ринки та грантові програми для МСБ: міфи та реалії», а також працюватимуть у секціях «Розвиток альтернативних джерел енергії. Енергоефективність» та «Інновації в сільському господарстві».

 

 

 

 

Повернутись Створено: 2 червня 2016 року, 18:13 Переглядів: 16188

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація