9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Вінниччині розпочався процес декомунізації Роздрукувати

Саме 21 травня набув чинності Закон України „Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування  3 липня 2015 року № 04-14/9 – 3427 (169304) надіслав на ім’я голови обласної Ради лист щодо перейменування населених пунктів, районів та областей, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму.

Голова обласної Ради спрямував відповідний лист головам районних рад та міським головам міст обласного значення, з проханням  довести зазначену інформацію до відома сільських, селищних, міських міст районного значення голів для  вжиття у шестимісячний термін відповідних заходів, провести громадські слухання та подати на розгляд Верховної ради України відповідні пропозиції.

Слід зазначити, що на черговому засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради планується заслухати голів районних рад про проведені заходи органів місцевого самоврядування щодо декомунізації.

Нагадаємо, що ще 10 жовтня 2014 року чергова 27 сесія Вінницької обласної Ради 6 скликання ухвалила історичне рішення - “Про демонтаж пам’ятників і пам’ятних знаків, присвячених особам комуністичного режиму”, яким рекомендували органам місцевого самоврядування Вінницької області ухвалити відповідні рішення про демонтаж пам’ятників і пам’ятних знаків, присвячених особам комуністичного режиму, які причетні до здійснення політичних репресій і Голодомору 1932-1933 рр. та перейменувати назви вулиць, площ, провулків, проспектів та інших топонімічних назв, які носять імена ідеологів, організаторів і виконавців комуністичних злочинів в Україні.

Повернутись Створено: 17 липня 2015 року, 10:34 Переглядів: 985

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація