23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Вінниччині розпочався процес декомунізації Роздрукувати

Саме 21 травня набув чинності Закон України „Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування  3 липня 2015 року № 04-14/9 – 3427 (169304) надіслав на ім’я голови обласної Ради лист щодо перейменування населених пунктів, районів та областей, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму.

Голова обласної Ради спрямував відповідний лист головам районних рад та міським головам міст обласного значення, з проханням  довести зазначену інформацію до відома сільських, селищних, міських міст районного значення голів для  вжиття у шестимісячний термін відповідних заходів, провести громадські слухання та подати на розгляд Верховної ради України відповідні пропозиції.

Слід зазначити, що на черговому засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради планується заслухати голів районних рад про проведені заходи органів місцевого самоврядування щодо декомунізації.

Нагадаємо, що ще 10 жовтня 2014 року чергова 27 сесія Вінницької обласної Ради 6 скликання ухвалила історичне рішення - “Про демонтаж пам’ятників і пам’ятних знаків, присвячених особам комуністичного режиму”, яким рекомендували органам місцевого самоврядування Вінницької області ухвалити відповідні рішення про демонтаж пам’ятників і пам’ятних знаків, присвячених особам комуністичного режиму, які причетні до здійснення політичних репресій і Голодомору 1932-1933 рр. та перейменувати назви вулиць, площ, провулків, проспектів та інших топонімічних назв, які носять імена ідеологів, організаторів і виконавців комуністичних злочинів в Україні.

Повернутись Створено: 17 липня 2015 року, 10:34 Переглядів: 889

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація