Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині розпочався процес декомунізації Роздрукувати

Саме 21 травня набув чинності Закон України „Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування  3 липня 2015 року № 04-14/9 – 3427 (169304) надіслав на ім’я голови обласної Ради лист щодо перейменування населених пунктів, районів та областей, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму.

Голова обласної Ради спрямував відповідний лист головам районних рад та міським головам міст обласного значення, з проханням  довести зазначену інформацію до відома сільських, селищних, міських міст районного значення голів для  вжиття у шестимісячний термін відповідних заходів, провести громадські слухання та подати на розгляд Верховної ради України відповідні пропозиції.

Слід зазначити, що на черговому засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради планується заслухати голів районних рад про проведені заходи органів місцевого самоврядування щодо декомунізації.

Нагадаємо, що ще 10 жовтня 2014 року чергова 27 сесія Вінницької обласної Ради 6 скликання ухвалила історичне рішення - “Про демонтаж пам’ятників і пам’ятних знаків, присвячених особам комуністичного режиму”, яким рекомендували органам місцевого самоврядування Вінницької області ухвалити відповідні рішення про демонтаж пам’ятників і пам’ятних знаків, присвячених особам комуністичного режиму, які причетні до здійснення політичних репресій і Голодомору 1932-1933 рр. та перейменувати назви вулиць, площ, провулків, проспектів та інших топонімічних назв, які носять імена ідеологів, організаторів і виконавців комуністичних злочинів в Україні.

Повернутись Створено: 17 липня 2015 року, 10:34 Переглядів: 911

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація